Prikazati pojedinačan prilog
  #26  
Staro 09.08.2008, 15:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Hvala Eclipse na odgovoru ali mislim da nisi razumeo ili nisam uspeo da ti lepo objasnim sta sam mislio. I ja sam novi koristnik ali mislim da to nebi trebalo da utice sta smes da pises a sta ne. Kratki nije nista lose napisao, on je samo napisao da je imao iskustva sa ...... i dao njegova zapazanja i misljenja sto tako bi trebao svako da prica o svojim masinama a ne da ceka u neku pozadinu i vreba povoljnu priliku da nesto procita ili kupi, a neko mora da istrci pred neko rudom ako sam bas ja meni opste nesmeta.
O tome koliko vas je u mogucnosti da kupi tu kutiju sa monitorom ja neznam niti me zanima a drago bi mi bilo da to svako moze.
Pominjes cesto Vumija pa mi se sve cini da se samo ulizavas a zabranjeno je da pises otvoreno o tvom detektoru, pitas li se zasto ili znas zasto?
Neznam koje jos Forume posecujes ali skoro svi ostali Forumi su tako napravljeni da je vlasnik Foruma ujedno i trgovac nekim aparatima ali svako moze sve da pise o svemu sta je zapazio, uradio, testirao, naso nesto novo interesantno za sve korisnike Foruma, prodaja polovnih aparata itd....
Eto sad mislim da si shvatio a nadam se da se niko nece naljutiti jer ja sam samo dao svoje zapazanje kao ,, novi korisnik ,, nikog nisam vredjao i tako treba i da ostane bez vredjanja.
Pozdrav
slazem se sa tobom oko kratkog,nista on lose covek nije napisao,a to sto sam ja imao dodatna pitanja oko toga to je druga stvar....nema veze,zaboravimo....a sto se ulizivanja tice,posto pominjes vumija,mozda je bolje da ga pitas koliko ja to radim....ja vumija licno neznam nisam imao prilike da se vidim sa njim,ali mi je prijatelj koji se video sa njim rekao da je izuzetno ok covek.....u sta i ne smunjam kada mi prijatelj tako kaze.....e,sada trebas znati od kad postoji ovaj forum a od kad se vumi poceo baviti prodajom.....ali ajde da mi ne nastvljamo vise sa ovim prepucavanjem vec da nastavimo sa daljim komentarima....
odgoovorite sa citatom