TEMA: San
Prikazati pojedinačan prilog
  #49  
Staro 06.05.2011, 20:54
Krusarac
Gost
 
prilozi: n/a
...al kod Baneta metka,a?hahahaaaaa e ovo je dobro.U nasem narodu svakojakih prica ima to svi znamo,svakom je dozvoljeno da veruje ili da ne veruje.Ono sto je cudno je ljudski um koji u vecini slucajeva veruje samo u ono sto su njegove oci videle,tako da se sve ostalo sto mu je nepoznato automatski odbacuje kao netacno.E sad kad je nas hobi u pitanju zaista su vecina tih prica netacne i smesne ali ima i onih tacnih verujte mi.Kako sad ja da ismejavam rasljare i viskare kad covek viskom pronadje dva zlatna prstena na 10cm dubine a nikad u zivotu mislim da nije ni video detektor a pri tom je dosao jedno 400km izdaleka.Ima jedno pet svedoka za to i ne ispusta prstenje iz rukava vec je pronaso davno izgubljene burme i dao ih vlasnicima.
Kako da objasnim da covek koji nezna mobilnim telefonom da upravlja a kamoli detektorom ima dzak ali onaj od 50kg pun raznih novcica svih mogucih vladara koji su ikad postajali na nasim prostorima.Nije znaci slucajno nabasao na ostavu vec tako celog zivota ide iscepan i prljav i obilazi sume i livade i kako pronalazi i sta radi niko ziv nezna.Ovo su samo dva slucaja od vise njih u koja sam se licno uverio tako da vrlo oprezno prihvatam sve sto cujem.
odgoovorite sa citatom