Prikazati pojedinačan prilog
  #96  
Staro 06.06.2008, 20:02
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ljudi, jel vjerujete vi meni da kod nas pada kisa svaki dan a ja radim skoro bez slobodnoga dana. Juce sam imao slobodno izmedju nocne i prve smjene i kisa je padala kao luda. Sledeci slobodan dan imam negdje oko 15-og ovog mjeseca. Ja detektor jos nisam ni raspakovao, kako sam ga dobio jos uvijek tako stoji. Zar mislite da ja nebih volio da uradim konacno taj test i da se ne zezam vise ni sa kim? Pa i meni je u interesu da ga uradim i tacno vidim sta moze. Na zalost, na raspolaganju imam sada samo 28cm sondu, ali bih volio bar i nju da isprobam. Onaj prvi Sirius sam isprobao opet na brzini u stanu (u drugoj sobi) i rezultati su bili sasvim drugaciji nego prethodni. Ovaj detektor nije moguce testirati u zatvorenom stanu, ne onako kako bi trebalo. Ali, prije godisnjeg odmora cu izaci na teren, pa makar to bilo navece, kada dodjem sa posla i uradicu ono sta mogu. Jos da napomenem da je ovo poslednji primjerak Siriusa koji je na lageru i da ce se za sledeci trebati cekati malo vise vremena, jer je nijemac previse zatrpan pravljenjem Antaresa...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom