Prikazati pojedinačan prilog
  #697  
Staro 22.09.2016, 18:13
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Danajska flota (2)

Smjer toka rijeke Bune i Drima ovaj put nisam odabrao i postavio slučajno, kao što sam pretpostavljao mogući raspored grčkih brodova složenih na kopnu, jer ovdje postoji savršeno jasan i optički vidljiv dokaz anomalije na pejzažu od Skadra do morske obale. Dobro pogledajte satelitski snimak. Mislim da je sada glupo uvjeravati javnost kako su Danajci (Grci) svoju cijelu flotu od 1186 velikih lađa uvlačili rijekom do jezera i tamo usidrili. Ej, pa nisu to malo veći čamci!? To su velike lađe, brodovi...

I još kad jedan teoretičar kaže da je danajska flota bila usidrena na Šaškom Jezeru, veličine jednog kvadratnog kilometra, par kilometara južno od Skadarskog Jezera i da je ispred tog istog Šaškog Jezera bio golemi danajski obrambeni bedem, za čije rušenje su bogovi Apolon i Posejdon ''okrenuli uzvodno'' ušća sviju velikih rijeka južno od Troje - kako bi ga razvalili. Onda pomenuti teoretičar nacrta bedem na mjestu koje odgovara njegovoj ''teoriji''...

Sada ću pokazati fotografije bivših tokova rijeka Drima i Bojane uz napomenu da se obrambeni bedem jako dobro i dan danas vidi. Ako ga pronađete slobodno njegovu sliku pokažite, jer ću je svejedno i ja osobno uskoro pokazati...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg Danajski brodovi5.jpg (45,1 KB, 15x prikazano)
Tip dokumenta: jpg Danajski brodovi6.JPG (22,3 KB, 14x prikazano)
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Grga na prilogu