TEMA: explorer II
Prikazati pojedinačan prilog
  #11  
Staro 29.10.2005, 00:49
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Explorer II

Pozdrav Oto.na stenje ne reaguje uopste,i ne smeta mu .jedino na zemlju ,koliko sam citao nesto je problem sa kapatitativnoscu sonde tj.reakcija na zemlju posto nema ugradjen faradejev stit,to je samo ono sto sam citao po ostalim forumima.inace na takvim mestima dobijam na displeju konstantno 31-31 ili 30-29 malo varira a u smart scren je skroz u levom gornjem uglu i to tako radi non stop uz audio za gvozdje ,pokusao sam diskriminacijom samo tog dela koji se pojavljuje ali nailaskom na neku metu kao da je nema ,ili kao da se nulira ,ja mogu da ga sredim da mu ne smeta nista ali tek na smanjenju sensitiviteta na 3 od mogucih 32 sto je katastrofa plitko.i jos nesto isprobao sam exelerator od 38 cm. sa kojim sam mislio da ce biti gore ali sa njim sam radio sa sensitive 11 i sa dobrim tresholdom .sa ovom sondom 10 DD sam imao malu nezgodu prosle godine upala mi je u reku ali samo sonda i tada je poludeo aparat i posle dva tri dana se smirio neznam sta je moglo da joj se desi a i neznam kako da je proverim da li je sve u redu.u svakom sluca Oto hvala i isprobacu ovo sigurno sto si mi napisao pa cemo videti .pozdrav Dragan
odgoovorite sa citatom