TEMA: Lobo
Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 02.09.2009, 18:19
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
fotke

Kao sto sam i obecao evo fotografija.Neka Vas ne buni ovaj kako su mi rekli Viminacijum.Iskreno receno nabedili su na mene da je moj posto ga je mojim detektorom (u to vreme sam imao XP) pronasao Radetov i moj drugar.Ja sam samo imao zadatak da ga otkopam(svojim asovom).Odmah mi se ucinilo sumnjivim da je podmetnut jer ovako kako izgleda na fotki,tako je izgledao i na njivi.Becari su ti sremci???Ha,ha,ha... a pre toga smo krstili izlazak novopecenom kajsijom.No bilo kako bilo ostao je u mojoj kolekciji.Ovom prilikom im se zahvaljujem sto su me poveli na teren.Kada sam sledeci put isao sa Lobom pronasao sam onaj prsten,novcic koji nisam uspeo da ocistim,dugme i alku.Ne znam koliko je taj teren pretrazen ali Rade na tom izlasku nije imao nalaza koliko se secam.U svakom slucaju lepo smo se druzili ispricali naucio sam ponesto novo od "starih lisaca"i sve u svemu za mene kvalitetno provedeno vreme.A sta sam sve nadobijao na poklon od Radeta tek to je za pricu, jer, ja za naredne 3 godine traganja ne verujem da cu pronaci toliko koliko mi je on nadavao.Hvala bata Rade!U to ime
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg alka.jpg (92,3 KB, 5x prikazano)
Tip dokumenta: jpg alka 1.jpg (92,9 KB, 4x prikazano)
Tip dokumenta: jpg brojanica.jpg (89,9 KB, 13x prikazano)
Tip dokumenta: jpg dinari.jpg (95,3 KB, 15x prikazano)
Tip dokumenta: jpg dugme res.jpg (89,2 KB, 2x prikazano)
Tip dokumenta: jpg dugme res 1.jpg (76,8 KB, 2x prikazano)
Tip dokumenta: jpg novcic.jpg (89,7 KB, 9x prikazano)
Tip dokumenta: jpg novcic 1.jpg (82,3 KB, 9x prikazano)
Tip dokumenta: jpg prsten.jpg (88,5 KB, 5x prikazano)
Tip dokumenta: jpg viminacijum.jpg (90,3 KB, 22x prikazano)
Tip dokumenta: jpg viminacijum 1.jpg (91,1 KB, 17x prikazano)
odgoovorite sa citatom