Prikazati pojedinačan prilog
  #9  
Staro 28.03.2008, 23:58
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Jel to mislis da ja zelim napraviti falsiran test samo da bi se ovaj detektor prodao? Hvala na lijepom misljenju i povjerenju!!! O cijem to pripremljenom terenu govoris? Obozavam kada neko prica na ovaj nacin...

izvinjavam se nisam dobro preformulisao moj odgovor.....dakle... .da ne pocnem vise od patika....

nisam mislio na tebe i tvoj projekat,vec sam mislio na one koje to prodaju pa navodno imaju pripremljen teren sa dubinama i velicinama predmeta....jer kad odes kod njih na teren i kazu ti da je precnika 50cm x 50cm na dubini od 3m a ti mu kazes aj sada izvadi to da merimo.....sta mislis da li bi taj to uradio?...nema sanse...

a na tebe nisam zajsta ni mislio pisajuci to,taman posla kad bi takav covek bio da falsiras test samo da bi zaradio neku paru prodavajuci ga ,salim se vumi....

daj boze da se pokaze kako treba i da se konacno dodje do neke masinerije koja ce konacno raditi to za sta je predvidjena.....samo jos nisam cuo da se neko ofajdio sa njima....ali nikad se nezna....

vumi,na koliko rata bi se mogao kupiti taj sirijus kod nas.....ne puca mi se bas odjednom tolike pare.....

auto sam prodao ali ipak......ne bih da ispucam iz jedne ruke toliko para.....

nasao sam i jedan sajt,neznam tacno ciji je,gde se prodaju takve stvari nove i polovne sa garancijom i jos pise da ako vam se ne svidja neki aparat mozete da ga vratite u roku od 6 meseci a oni ce da vam plate toliko koliko to vredi nakon tih 6 meseci.
recimo dali ste 4000e za aparat i nakon sest meseci resite da ga vratite,vi ga vratite ali vam oni ne isplacuju 4000e vec recimo 3400 koliko to trenutno vredi....
odgoovorite sa citatom