Prikazati pojedinačan prilog
  #61  
Staro 07.01.2013, 21:48
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Ne razumem potpuno sta zelis reci, treba da znas razliku izmedju novcica i alke. Novcic od 1cm i alka 3cm nije isto.
Postao si nepoverljiv, nadam se da ces nekad doci ovamo, odavno te cekam.
pogresno si me razumeo
nisam postao nepoverljiv,hteo sam da ti kazem da na youtube gotovo svi postavljaju testove iz koristoljublja,taj koji prodaje blistul sigurno nece da pohvali deusa itd......to je bila poenta oko videa.

za teme sam ti napisao da su poobrisane neznam zasto,jer su bile i slike u njima,a sada nisam uspeo pronaci sliku gde je bio kamen i alka poslikana.

a za to da gubi dubinu sam napisao,jer ako hvata alku od 3cm ispod kamena a kamen nije zemlja,pa jos u zemlji ukopavanje,onda bi i taj folis trebao videti na minimum od 30cm ali minimum.

a dubina od 20-25cm da detektor nadje folis,to mislim da moze da odradi i najobicni rucni rad,bar one koje sam ja sretao po terenima i koje sam ja imao u posedu,pored ovih malo skupljih.

razlika imedju rucnog rada i kupovnog je preko 1000e a ustvari iste dubine a ja se isto kladim da vecina rucnih radova hvataju dublje od deusa i sa mnogo manje laznih signala dobro/lose od tog deusa.

nista nepoverljivog veruj mi nije bilo tu,vec najobicnija diskusija.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom