Prikazati pojedinačan prilog
  #97  
Staro 15.01.2013, 23:48
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ovakve stvari nisam mogao nikada razumjeti...jel mene oci varaju ili je stap polomljen? Primjetio sam jos da se osobe koje se ovako odnose prema detektoru najvise bune na kvalitet istih a nikada se ne zapitaju da li su oni u stvari krivi za sve to. Neki misle da se sve to koristi i z akopanje rupa pa na kraju kada ga polome kazu da je sve to s...e jer se polomilo. Za nekih 10-ak mozda i vise godina, nisam nikada polomio nesto na detektoru, nisam pokidao kabal a o lomljenju stapa da i ne pricam. Eclipse4, ako je ovo tvojih ruku djelo onda ti svaka cast, uspio si .
mojih ruku delo naravno

oni koji me znaju,znaju i kako cuvam svoje stvari,oni koji me neznaju,mogu da mastaju sta im je volja,ali sigurno grese.zapravo sam tada,zatego sraf,ufatio sondu rukom da je malko iskosim,i ostado s njom u ruke,tu nema filozofije

nego ja htedo da te priupitam,al nisam mogo edit pa me mrzelo da pisem odmah ispod drugi tekst.
ti rece da si udario u drvo i odletela ti sonda ko frizbi,pa sam mislio da te pitam dal puko stap na isto mesto ili ne,ali sad vidim da nisi polomio ni jedan detektor do sada,tako da verovatno,nisi polomio nista.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom