Prikazati pojedinačan prilog
  #17  
Staro 30.01.2010, 17:27
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
xaxaxa,tebe odj_ebase a ja ih odj_ebo.....sta ces....
video sam da je gazda napisao neko srcelamajuce pismo kako mu forum ne ide itd...da ne duzim,u kome kako je naveo "neki" od nas koji smo bili tamo na forum pisali smo mu svasta protiv vumija privatno,samo steta sto nije sacuvao sve to da bi izneo u javnost.
s obzirom da sam ja napisao jedno jako sentimentalno "oprostajno" pismo tamo,koje je rade-bec procitao,a verujem jos dosta njim,a gazda obrisao brze bolje....ne bi me cudilo da sam ja tamo "drzavni neprijatelj br.1"
kako god....uopste ne sumnjam da su jos uvek neki odavde tamo ili javno ili potajno,koji ce drage volje preneti informacije s ovog foruma,sta se prica.
al da ne skrenemo temu,vratimo se starom avarskom pojasu
Eclipse,ti kao MODERATOR ne smes dozvoliti skretanje od prave teme,a sam to radis.Sta bi drugi clanovi trebalo da rade,da se ugledaju na tebe?Kazes : Ja sam ih odj..... ,to si rekao za sve clanove drugog foruma?Imao si polemiku sa Gazdom drugog foruma a ne sa svim clanovima.Ono sto si napisao Gazdi na forumu ,pa to ti niko nebi oprostio.Da li neko prenosi obostrane informacije,da li je bitno?Svako moze biti clan jednog i drugog foruma i desetog,to je pravo svakog od nas gde ce biti i sta ce pisati.Mozda je Gazda drugog foruma clan ovog foruma a ti ne znas,sam ce procitati sta zeli.Ovo sam pisao realno i posteno ,mozda gresim,ispravite me,morao sam da napisem bez ljutnje.Sad da se vratimo pravoj temi.
odgoovorite sa citatom