Prikazati pojedinačan prilog
  #20  
Staro 31.01.2010, 00:42
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Eclipse,ti kao MODERATOR ne smes dozvoliti skretanje od prave teme,a sam to radis.Sta bi drugi clanovi trebalo da rade,da se ugledaju na tebe?Kazes : Ja sam ih odj..... ,to si rekao za sve clanove drugog foruma?Imao si polemiku sa Gazdom drugog foruma a ne sa svim clanovima.Ono sto si napisao Gazdi na forumu ,pa to ti niko nebi oprostio.Da li neko prenosi obostrane informacije,da li je bitno?Svako moze biti clan jednog i drugog foruma i desetog,to je pravo svakog od nas gde ce biti i sta ce pisati.Mozda je Gazda drugog foruma clan ovog foruma a ti ne znas,sam ce procitati sta zeli.Ovo sam pisao realno i posteno ,mozda gresim,ispravite me,morao sam da napisem bez ljutnje.Sad da se vratimo pravoj temi.
"Eclipse,ti kao MODERATOR ne smes dozvoliti skretanje od prave teme,a sam to radis.Sta bi drugi clanovi trebalo da rade,da se ugledaju na tebe?"

-neki bi trbali,al nisam dosta vucen za jezik da bih rekao zasto.

"Kazes : Ja sam ih odj..... ,to si rekao za sve clanove drugog foruma?Imao si polemiku sa Gazdom drugog foruma a ne sa svim clanovima."

-ni enigmu nisu odjebali,pa cak ni gazda pa se izrazio "iz_jebase me"...ja sam se nadovezao na njegov tekst.istina bilo je dosta dobrih ljudi tamo.

"Imao si polemiku sa Gazdom drugog foruma a ne sa svim clanovima.Ono sto si napisao Gazdi na forumu ,pa to ti niko nebi oprostio."

-imao sam,a ti znas i zasto,kao sto jos njih znaju,a za oprostaj,ko je trazio?znas da i kad si me nudio da idem tamo,nisam hteo.

"Da li neko prenosi obostrane informacije,da li je bitno?"

-mozda nije.....i ne zanima me,obicna krtica.

"Svako moze biti clan jednog i drugog foruma i desetog,to je pravo svakog od nas gde ce biti i sta ce pisati."

-slazem se sa tobom.jer sam ja nekom zabranio?jel sam mozda tebe nekad pitao sta ces tamo?

"Mozda je Gazda drugog foruma clan ovog foruma a ti ne znas,sam ce procitati sta zeli."

-mozda i jeste,mada se izjasnio cini mi se da mu prenose,a nije ni bitno.da je sziv i zdrav.

"Ovo sam pisao realno i posteno ,mozda gresim,ispravite me,morao sam da napisem bez ljutnje.Sad da se vratimo pravoj temi."

-napisao si realno i posteno,slazem se.ne vidim zasto bi te neko ispravljao.vratimo se temi.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom