Prikazati pojedinačan prilog
  #22  
Staro 15.03.2005, 00:17
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ne moze niko reci da ne masta o svemu i svacemu, samo nema svako vremena da se bavi tako necim. Sto se tice pronalaska kuca sasvim dobre informacije daju avionska snimanja zemljista, a ko zeli da trazi da li je u toj kuci ili ne znam vec cemu, ostalo nesto od posudja nemam nista protiv ali ipak mislim da je to prevelik posaoza obicnoga tragaca. Naravno, i ja sanjam da pronadjem jednoga dana nesto mnogo vrijedno ali ne po svaku cijenu, ako sudbina tako odredi da se nadje ja cu naci kao i svi drugi. Mnogi su pronalazili sasvim slucajno zlato, dukate i ostalo, nikada nisu ni culi za detektor a kamoli sa njim trazili. Recimo ovaj slucaj sto se meni desio, vec sam ispricao ovdje u forumu, nasao sam manju ostavu rimskih denara na mjestu gdje se nikada nebih nadao, cak taj dan nisam ni imao u planu da trazim, jednostavno sam bio u gostima , ustao i rekao idemo kuci ja hocu u trazenje, tako je i bilo a sta sam nasao, jedan dio mozete vidjeti ovdje u forumu. Po meni moze neko da trazi svim i svacim, ako covjek nema srece nista od toga
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom