TEMA: Deus
Prikazati pojedinačan prilog
  #18  
Staro 10.04.2012, 23:21
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
sta je u Americi dobro sem njihovih proizvoda?naravno nista......
sta je bolje od aparata kojeg posedujem?naravno nista....


IVLIANVS- gornji deo nije namenjen tebi,samo je cist komentar

kratki druze....nastavi ti sa tvojim pisanjem i zapazanjima,ne sekiraj se,citamo mi sve.

ja na rimskom terenu koristim sledece stelovanje:

DISK 5.5-5.8
SENS 90-95
FREQ. 11kHz.
IRON-V. -3
REACTION 0-3 zavisi od zaprljanosti,sto je reakcija manja lepsi i duzi je ton a cini mi se i dublji,mislim da i nema neke veze sto kolega kratki kaze da mora da se radi sporije,probao sam i meni isto vidi metu,s time sto ima duzi i lepsi zvuk.
SILENCER uglavnom 1
AUDIO 3-4 (na peticu hoce da daje fals signale,ili se meni cinilo)
G.B. -ako mi je teren nemiran idem na TRACKING a ako mi je grund recimo u celoj njivi od 75-78 onda ga stavim MANUAL na 79,kratki je jednom komentarisao kako grund ide za dva broja vise od ocitanog,medjutim,vi deo sam da od toga nema leba.zapravo moze da se postavi za 1 vise i da aparat bude potpuno miran,ali mineralizacija tada treba da bude iznad 87-88 (znaci onda manual 88-89),sve sto je manje od 87 je vec "zvocljivo" ....u nekim momentima hoce malo da brljavi ali nista strasno.
TX POWER (neznam da li je kratki mislio na to u sens pa expert,jer ga nisam pipnuo vec mesec dana) ako nema preterano mnogo gvozdja onda ide na 3 detektor je dublji,ali brze prazni sondu.

drugo ne bih imao sta da dodam.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif