Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 10.02.2007, 12:52
Vanuatu
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav.
Ja sam upravo prošao kroz to tako da ti mogu dati par sugestija ali uzmi ih s rezervom jer sam totoalni početnik.
Na forumu će ti se javiti kolege sa savjetima ali im prije toga pomogni time što ćeš determinirati gdje ćeš tražiti - na kakvom terenu - to je najvažnije jer u skladu s tim se i kupuje detektor.
jJa sam uzeo preko Amazona (drugdje sam skeptičan za ostavljanje broja kartice) fisher 1270 i iz razloga - preporuke s foruma u vezi s kvalitetom aparata, omjer cijene i kvalitete sa slabim dolarom (tako da ispadne još jeftinije) - ispalo me upravo otprilike koliko si ti naveo, samo što je problem u eventualnom popravljanju - trebao bi ponovo slati u USA. U Beču imaš isti za 200 i kusur eura više ali je puno bliže za popravke.
Isto je bitno da li želiš baš "početnički" koji samo upališ i voziš ili neki za duže vrijeme ali kompliciraniji za koji ćeš trebati naućiti s njim raditi ali nudi više potencijala.
Imaš i u Srbiji dilere - stranice možeš naći na ovom forumu - dakle prekopaj ga detaljnije.
odgoovorite sa citatom