Prikazati pojedinačan prilog
  #19  
Staro 20.03.2008, 16:31
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
e sada je samo jedno pitanje:

sta si trazio nocu po kisi sam na mestu gde u okrugu od tri kilometara nema kuce i nema puta,a?

salim se....

zamislite da se u zemlji nalazi zlato a preko tog zlata jedna betonska ploca 50x50 metara (sto u stvarnosti nije moguce al primera radi).....da li bi ta vatra mogla da probije tu plcu i izadje na povrsini da je mi vidimo????

poenta je da gas putuje kroz zemlju zaobilazeci svaki kamen i kamencic,nalazeci gde je zemlja "naj finija" pa tek onda izlazi na povrsini....

zato kad vidite vatru,zapitajte se da li je zlato bas ispod ili je mozda par metara dalje....
i da dodam,ne "proizvodi" samo zlato vatru.....

a ti druze ako si to video,trebao si da pozoves coveka bagerom ili dz ili bu,on bi ti sa dve kasike izvadio tu "vatru"......i ne bi imao nikakvih posledica,zato sto u krugu od 3km nema zive duse....prosto

u svakom slucaju sve price pocinju meni je moj deda rekao da je cuo od njegovog cukundede ili sanjala je moja baba,jedan covek mi je rekao da je video i bla,bla,bla....

e sada se zapitajte drugo pitanje:sto bi taj koji je video reko vasem dedi i zvao vas da vi to nadjete kad je on i sam mogao "podici" to zlato bez kamate!

ja takve price uopste ne slusam i ne interesuju me kad mi dodju takvi ljudi da me vode na teren.

secam se jednog uspeha.....dosao je covek kod mene i rekao mi je ja posedujem xxx nalazi mi se u dvoristu konkretno u predelu velike baste,secam se kao momak u nepunih dvadeset godina kada mi je deda objasnio u kom je predelu tacno zakopano...

sticajem okolnosti posle skoro punih 60 god moje dvoriste je promenilo izgled i konfiguraciju i ja vise neznam tacno gde su bile te tri kruske (mislio je na drvo)
ja uzmem detektor i za nepunik pola sata po njegovoj prici nadjem sta je covek trazio....svi srecni i zadovoljni...
Logično razmišljaš i to je put koji vodi ka uspjehu, a ne gubljenju vremena i živaca.
odgoovorite sa citatom