Prikazati pojedinačan prilog
  #20  
Staro 22.07.2013, 01:05
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Nemoguće, ja sam mislio da je Deus najbolji i najdublji detektor a da su svi ostali đubre. Tesoro ima doživotnu garanciju i pronasao je vise nego bilo koji XP detektor do sada, ali on je sve jedno đubre jer nema wireless, whites je obično smeće pošto je usrećio mnogo tragača i ni on nema wireless pa je đubre, minelab je njesra pošto radi na svim frekvencijama od jednom i nema wireless, od fishera bežite on je mnogo dublji, a to nije dobro on nema wireless, ručno pravljeni detektori su odvratni na prvi pogled pa samim tim ne mogu da detektuju ništa. Svojevremeno sam kupio uređaj koji se zove MULTIPRAKTIK sa namerom da koristim sokovnik ,blender i još nešto i platio ga pozamašno, šta mislite kako je radio? Odgovor svi znate LOŠE nit je cedio dobro, niti pasirao kako treba, ali je bio lep ljubi ga majka, a i popularan. Mada, možda i grešim, dugo ga nisam koristio moguće je da se pojavila novija verzija firmware-a pa sad kad je isključen još i štedi struju.
Pošto će posle ovog mog posta VUMI da mi da drugi žuti karton, ja vas sve pozdravljam i BUDITE SVOJI.

P.S. Kratki, postoji razlika između F75 i F75LTD, ali ne u penetraciji u zemlju već u visini na kojoj držiš sondu u odnosu na tlo. Boost program u LTD verziji omogućava da izdigneš sondu iznad strnjike (nekih 15-20 cm od tla) a da dubina ostane ista.
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Naki011 na prilogu