Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 11.01.2006, 00:20
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav terminus.......:hall o: Slazem se ja sa tobom i sa ovim sto si gore naveo.......Ko me ubedjuje.To su stvari koje ja skupljam i slusam direktno sa terena.Ja se ipak drzim one narodne gde ima dima ima i vatre.
Naravno zahvaljujujuci ovom forumu i clanovima,ja samo usporedjujem istoriju,arheologiju ,znanje,pisane izvore i istorijske cinjenice sa jedne strane i sa druge strane narodne price i verovanja.......Pomn ozim saberem,oduzmem podelim.......ali do rezultata nisam jos uvek dosao.
Jedino sto mogu ovde na forumu da prikazem jeste donja slika na kojoj se nalazi vidljivi otvor i ulaz.Sta se nalazi unutra dublje jos uvek neznam licno nisam jos uvek ulazio.Naravno ovo nije jedini otvor sa ulazom,postoje ovakvih ulaza jos.......Ali je ovaj posebno zanimljiv........
gledajuci sjedne strane kao sto si i sam rekao u gornjem prilogu nema nikakvih osnova da se taj grad zove Decibal,kao sto su mene ubedjivali,ali kada se vec ime Decibal pominje u pricama onda ipak mislim da necega ima u svemu tome...
Sta mislite sta se nalazi unutra dublje........
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg PICT0005(1).JPG (44,4 KB, 62x prikazano)

Promijenjeno od rammstein (11.01.2006 u 00:32 sati)
odgoovorite sa citatom