Prikazati pojedinačan prilog
  #5  
Staro 31.03.2008, 20:12
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
I.Dzon
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
I Ja sam pocetnik samo malo duze od tebe idem na dosta prljav teren gde ima svega
pa reci lepo da nisi pocetnik
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
hteo sam da kupim neki direktno na Floridi ali ako je za njihovo tlo garancije vaze onako kako pise ako je za Evropu od garancija nista .U cemu je problem tu oni kazu da je kod nas zemljiste nabijeno mineralima ?
ja sam kupio aparat iz amerike ,/minelab musketar advantage/ stigao mi preko kanade,
probali smo ga vise puta i nema nikakve razlike u odnosu na aparate pravljene za evropsko trziste, moj je utisak da mozes da pazaris te van evropske modele bez ikakve bojazni...
Citat:
citat od I.Dzon Prikažite prilog
Posalji adrese gde se mogu nabaviti polovni ili probni aparati.Kod nas u Srbiji mnogi se bave prodajom ili ti predprodajom da bi zaradili koju paru ali su im cene duplo vece pa i vise od toga. Neki se bave iznajmljivanjem po danu cene su od 20 pa do 200e po danu i vecina njih su prevaranti [ izvinjavam se postenima ] uplatis mu na racun trazenu sumu a od njega ni traga ni glasa ili dodje jednom a kada se ugovori drugi put ni njega ni para sa racuna. [ iz iskustva komsija i drugara ] u Srbiji nema nijedno zvanicno predstavnistvo za prodaju ili iznajmnjivanje hobi detektora [ jer profi su zabranjeni moze samo da ih koristi Vladina neka agencija] "zvanicno"
pa zar nisi u vise navrata komunicirao sa jednim prodavcem koji nije duplo skuplji od cena u evropi....
cene su mu iste kao na http://www.detektori.com/...
postoji najmanje dva ili tri mesta u srbiji gde je mogu kupiti metal detektori, fabricki i sa garancijom....
nema razlike a ni zabrane koriscenja izmedju onih aparata koje koriste hobisti i vladine agencije,
postoji samo razlika gde ko koristi iste...