Prikazati pojedinačan prilog
  #51  
Staro 26.12.2011, 11:39
Stevan
Gost
 
prilozi: n/a
Postovane kolege,

Imao sam prilike da pogledam Fisher 1270 i Minelab Safari, tek sada sam u potpunoj zabuni!!! Tehnicke detalje znam za oba detektora, razlika je ogromna, mogucnosti sasvim drugacije, a i cena im je cca 500:1000 eura.
Posto planiram da kupim nov prvi detektor sa ciljem pretrage suma, planina, via militarisa, raznih vodenica (sa gomilom eksera okolo) i mozda po nekog dvorista u samom centru grada... interesuje me konkretan savet da li je i koliko isplativa investicija platiti duplo skuplji Safari od Fishera 1270. Uzmite u obzir prilikom iznosenja misljenja da su dodatnih 500 eura moji nemojte olako da ih prebacite na Minelaba, i da svi preporucuju sto manje diskriminacije i da numericka prepoznavanja mete nisu ni priblizno tacna na digitalnim detektorima na nasim terenima (odnosi se na Safari).
Da li bih mogao da nadjem vecu kolicinu novcica na dubini od 30-50 cm i jednim i drugim detektorom (ne mislim na 10 kg nego na 20-30 komada)?
Da li je bolje kupiti 1270 i koristiti ga odmah ili se isplati vezbati 100-200 sati na terenu sa Safarijem da bih dobio vidno bolje rezultate od 1270?
Ne plasi me upoznavanje sa elektronikom, gomila stelovanja i vezbanje, bitno mi je vase iskustvo sa terena. Takodje znam i da na losem terenu nema pomoci, ja racunam na srecu i poznate cinjenice

prilikom davanja vaseg misljenja zaobidjite preporuke za Tesoro, XP-a, Garreta... ne bunite me jos vise

HVALA SVIMA
odgoovorite sa citatom