TEMA: Kibiceri
Prikazati pojedinačan prilog
  #21  
Staro 17.05.2009, 01:29
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od acervonec Prikažite prilog
Mislim, da to nije dobra ideja. Mi nismo skriveno društvo niti ekskluzivni klub. Ovo je otvoren forum, nema potrebe, da se nešto krije. Treba naglasiti, da postoje i forumi, koji ne kriju ništa, niti fotografije. Vumijev je dakle u toj stvari negde između... Svako može pratiti diskusije, a ako želi videti slike, se registruje - mislim, da je to dovoljno. Ograničavanje bi možda značilo manje kibicera, ali i manje potencialnih članova. Novi članovi dolaze iz redova posjetilaca ili putem osobne "reklame". Prvi su mi zanimljiviji, jer unose različite poglede. Ne želim, da bi to bio forum neke zatvorene grupe, u kojoj se svi poznaju i međusobno samo hvale. Različiti stavovi i diskusije su dobrodošli. Verovatno se registruje tek svaki 100 posjetilac, zato bi manji broj značio stagniranje. Sa druge strane bi se radoznali kibiceri još uvjek mogli registrirati i zbog toga bi imali još više pasivnih članova. I meni nije prijatno, kada sam okružen samim posetiocima, ali to samo po sebi nije ništa loše. Pravo pitanje se glasi, kako ih privuči mjeđu aktivne članove. Možda imamo rezerve u početnoj stranici...
1000% ispravno razmisljanje i konstantacija....sla zem se...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom