Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 03.07.2012, 11:56
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.177
Zahvaljivao se: 145
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 243 priloga
Ubacite i nove baterije koje su sad izmislili da bude u trendu. http://www.b92.net/tehnopolis/aktuel...id=622923&fs=1
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=qJDI5cAdhys
Ja sam raslje i detektor rasprodao i sad tragam sa ispruzenim rukama ispred sebe. Ovladao sam nekim tehnikama koje mi je otkrila naslednica baba Vange. Jednostavno zazmurim ispruzim ruke i polako setam kao zombi po terenu. Memorisem u glavi sta hocu da trazim (srebro, zlatne predmete ostavu) i kad dodjem na mesto nalaza zadrhte mi ruke to je sigurno znak da je tu nalaz. Posle tog prekrstim mesto svetom vodom pa rakijom glogovacom malo pospem belim lukom zapalim 4 tamljana (istok, zapad, sever, jug) i polako kopam ispijajuci crveno vino od malina. Rezultati su vidljivi, kuca na moru dva stana u Beogradu, dva u Novom sadu uskoro otvaram fabriku bombona i cokolade za gojazne.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 03.07.2012, 12:56
Votis
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
svaka cast majstore, vidim da se ni deus nije pokazao dovoljno dobrim da ga zadrzis nego si i njega zamenio svojim rucnim radom,
sad kad ovde postoji mogucnost pisanja na tu temu mogao bi i da nam predstavis malo svoj rucni rad,
rado bi posedovao svaki aparat koji je bolji od XP-a
Deus nisam zamenio, Deus sa kojim sam par puta radio je vlasnistvo kolege sa foruma. Deus je van konkurencije, ali ne zbog dubine ( koja je svakako odlicna) vec zbog svoje prakticnosti i sofisticiranosti.
Stavljas me u nezgodnu situaciju , bilo sta da napisem licice na reklamu a u tom slucaju cu prekrsiti pravila foruma.
Na tech forumima sam registrovan kao Strujas , tako da tamo mozes pogledati sta radim i kako to izgleda.
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 03.07.2012, 12:59
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
pike ti si od danas moj idol
i onako mi je vec dosta i lasera i raslji i metal detektora

da li mozda postoje neki kursevi te tehnike koju primenjujes tako uspesno,
vecernja ili dopisna skola, moze i neki daljinski internet kurs,
sta god , samo da ovladam tom tehnikom ne pitam za cenu
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 03.07.2012, 15:25
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Pike....brate...rodj ace...kume!!! Nezaboravi komsiju svoga.
Ocu i ja garsonjeru bar u Bangladesu.
Eto vec imas dva upisnika. Bane, ja a do septembra ces skupiti ceo razred
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 03.07.2012, 15:51
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
meni je zelja stan u Bagdadu da se ne pomijam po kampovima . mozda tamo da rasturamo biznis trazeci vodu. nafte ionako ima i previse.
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 03.07.2012, 17:42
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.177
Zahvaljivao se: 145
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 243 priloga
Javite mi se telepatski, bicu na nizim frekvencijama, samo me nemojte vabiti od 23-6 sati ujutro jer meditiram vertikalno lebdeci u dormeo prostirci.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 03.07.2012, 17:58
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
O.............o hvala ti veliki GURu
Ja cu licno doci na upis krajem nedelje. So je sigurno, sigurno je
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 03.07.2012, 20:06
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Upravo sam gledao reklamu za Deusa i to na hrvatskom prvom programu, zadnji prilog u dnevniku je bio o kasnoantickom nalazistu ali na zalost kasno sam prebacio pa nisam cuo gde. Jedan arheolog je isao po iskopanoj nekropoli sa Deusom i trazio. Koristio je malu sondu i pokazali su nalaz dve zlatne mindjuse.
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 03.07.2012, 21:04
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
zemo, 2 pitanja
1. jesil probao deusa
2. koji su tj ciji su to domaci radovi za koje si konstatovo da su tako dobri...
Pozdrav Bane,

1. Jesam i ipak ću zadržati moj aparat,
2. Domaće no name kopije i varacije na temu skupih detektora rade sasvim dobro za neuporedivo manje para, što će reći pronalaze novčiće i ostale relikvije isto kao i Deus, Fisher, Minelab, itd.
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 03.07.2012, 21:43
Bucanero Bucanero je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 23.03.2010
prilozi: 190
Zahvaljivao se: 5
Dobio je 78 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od miligor Prikažite prilog
Upravo sam gledao reklamu za Deusa i to na hrvatskom prvom programu, zadnji prilog u dnevniku je bio o kasnoantickom nalazistu ali na zalost kasno sam prebacio pa nisam cuo gde. Jedan arheolog je isao po iskopanoj nekropoli sa Deusom i trazio. Koristio je malu sondu i pokazali su nalaz dve zlatne mindjuse.
http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews[tt_news]=171861&tx_ttnews[backPid]=23&cHash=843f0c3c54
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novo u forumu Vumi Testiranje detektora 0 19.09.2009 19:17
Aktiviranje korisnickoga racuna na forumu Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 22.02.2007 22:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!