Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 17.10.2007, 21:16
cele
Gost
 
prilozi: n/a
legenda

Tose Proeski,da cujem vasa misljenja.Ja kazem steta,steta, steta
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 17.10.2007, 22:46
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.900
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.071 zahvalnice(a/u) za 410 priloga
Jeste steta, ali da je vozac vozio normalno mozda se nista nebi desilo...izivljavanj e na putu svakome jednom izadje na nos. Znam da on nije vozio ali je mogao bar uticati na vozaca....steta jeste...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 17.10.2007, 22:48
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Nek mu je laka crna zemlja !
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 17.10.2007, 22:58
cele
Gost
 
prilozi: n/a
i ja mislim isto da je izivljavanje na putu,da je mogao 500 vozio bi 500 ,Tose je dozvolio da ga pogresan covjek vozi.
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 18.10.2007, 00:01
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
jos uvek se nezna sta se desilo,istraga je u toku ,tako da je glupo napadati coveka.ovo je nesto kao i sa princezom dajanom"pijan vozac",tesko bih poverovao da tako profesionalni vozac moze sebi da dozvoli da bude pijan.
a TOSE ,stvarno steta !!!
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 18.10.2007, 16:47
imperator16
Gost
 
prilozi: n/a
Kad se desi ovakva nesreca uvek je kriv sofer ili pilot to je najlakse reci....?sto ne znaci da nije tako ali i sad to nije ni toliko bitno.Tose je otiso i nista ga nece vratiti...stvarno velika STETA....!nema sta drugo reci,nek mu dusa pociva u miru.....AMIN
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 18.10.2007, 22:23
maestre
Gost
 
prilozi: n/a
Prevelika šteta !
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 18.10.2007, 22:29
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Toše je bio izuzetno nadaren glazbenik, i neka mu je laka crna zemljica, na našu žalost Bog želi imati svoju dječicu pored sebe.
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 19.10.2007, 00:44
Korisnička slika od rajan
rajan rajan je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.06.2006
mjesto: o Pirote mOj kraj Nisave
prilozi: 133
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
bez obzira na auto, vozaca ili nacina voznje od sudbine se nemoze pobeci. nek mu je vecna slava
__________________
док не пробам лава,за мене је свиња краљ животиња!
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 19.10.2007, 10:45
ЛазарС
Gost
 
prilozi: n/a
Kad god (i koja god) mlada osoba nastrada - šteta je i tužno je. Ono što je povezano sa ovim slučajem a što me prilično nervira, jeste fama koju političari u Makedoniji pokušavaju da iskoriste (dani žalosti, posthumna odlikovanja, hvalospevi i govori...). Sa druge strane: Lazar Ristovski jedva da je spomenut kada je skoro preminuo a sa umetničke strane je gromada u odnosu na pokojnog Proeskog. Nije u u pitanju "državni mentalitet", već dodvoravanje masi koje se svugde u svetu naveliko zloupotrebljava. Tada se veličaju (a i stvaraju) nečije zasluge koje za života preminulog skoro niko nije spominjao, od zabavljača nastaju umetnici, od krimosa - zaslužni gradjani, od partijskih despota ili njihovih poslušnika - patriote i filantropi... Ne smem zamisliti šta bi ovi u mojoj Srbiji napravili da negde pogine ona "iz Žitorađu".
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Legenda o dvanaest konjanika... Valkira Priče...legende...itd 5 20.04.2007 21:04


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!