Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!!
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! Ovdje možete postaviti sva pitanja u vezi nejasnoća oko korišćenja foruma...!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 01.06.2005, 16:27
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Usporeno otvaranje stranica...

[color=lime]Pozdrav vumi:hallo: :hallo: [/color]

[color=#00ff00]Mozda se meni cini,ali od kad si radio na forumu,sada je otvaranje novih prozorceta i stranica kod mene veoma usporeno i potrebno je vise vremena,sto kod mene izaziva bes :1761: :1761:.Jel to nesto do tebe,ili je problem u mom PCu.[/color]
[color=#00ff00]E sada neznam kako je kod ostalih clanova sto se tice brzine rada i otvaranja stranica ,ali je kod mene iovako i onako napeta situacija sa Kompom,a ovo sada jos vise zagreva situaciju, da ga sto pre :2162: :2162: [/color]
:36_1_12[1 .
A ne pokazuje ni smajlijeve vise............u prilozima

Promijenjeno od rammstein (01.06.2005 u 16:30 sati)
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 01.06.2005, 17:35
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.900
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.070 zahvalnice(a/u) za 410 priloga
Samo polako, jos ima dosta posla da se uradi, bice sve ok (nadam se bar :) ). Sto se tice smajlija, pogledaj prije nego odgovoris da li si ih mozda iskljucio ?? :)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 03.06.2005, 11:22
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Jeste malo sporije ( za delic sekunde ) ali nije to nista strasno , a smajlie na ovoj temi nemam ni ja ( na drugim ih imam ) takodje ih nemam gde niti iskljuciti niti ukljuciti ( desna strana je bez smajlija )
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 03.06.2005, 13:07
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.900
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.070 zahvalnice(a/u) za 410 priloga
Smajliji su iskljuceni u ovom forumu cisto iz razloga sto je forum otvoren i za goste tj i neregistrirani korisnici mogu da pisu ovdje priloge. Zbog toga sam ih iskljucio da ne dodje do toga da se neko pocne igrati sa njima i ubacivati sve i svasta...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je isključen.
Smileys su isključen.
[IMG] Kod je isključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!