Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Izgubljene stvari
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Izgubljene stvari Možda vam neko od naših članova, može pomoći oko pronalaženja izgubljenih, ličnih predmeta...

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 11.10.2007, 17:01
laki
Gost
 
prilozi: n/a
moze i hladna prasetina...
  #12  
Staro 11.10.2007, 17:14
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
ja mislim da je belja shvatio da kod nas nije problem da im se nadje taj cup, vec samo da pecenje bude zadovoljavajuce , jer ne mogu da trazim na prazan stomak...
i predlazem da bude domaca mocna vocna rakijica za aperitiv, posle toga za rucak pola pola , znaci pola jagnjetina pola prasetina, moze i neka salata recimo junetina ispod saca, i kasnije da se to zalije sa ladnim pivcem...
ma nema cupa koji nece da se pojavi posle takvog zagrevanja, moze da bude tri puta ukleto mi ga vadimo...
ZIVELI i sretno kopanje
  #13  
Staro 11.10.2007, 18:12
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Jednom prilikom sam pozvan da lociram " Grofovo blago ", jasno, cijelo je selo brzinom svjetlosti doznalo za akciju, a bogami i plavi anđeli i eto ti belaja.
  #14  
Staro 11.10.2007, 18:18
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
ne, nemoj po glavi druze plavi...

Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Jednom prilikom sam pozvan da lociram " Grofovo blago ", jasno, cijelo je selo brzinom svjetlosti doznalo za akciju, a bogami i plavi anđeli i eto ti belaja.
da da, ali sva sreca pa se potraga zavrsila kao i 99,999999999 odsto zlatnih "groznica", pa plavi nisu imali nikakvog predmeta krivicnog dela...
  #15  
Staro 11.10.2007, 18:30
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
da da, ali sva sreca pa se potraga zavrsila kao i 99,999999999 odsto zlatnih "groznica", pa plavi nisu imali nikakvog predmeta krivicnog dela...
Ebote, ko ti se izlajo da je bio pušing
  #16  
Staro 11.10.2007, 22:04
Korisnička slika od zeljketa
zeljketa zeljketa je offline
MODERATOR
 
Registriran : 20.05.2006
Starost: 65
prilozi: 1.439
Zahvaljivao se: 1.494
Dobio je 578 zahvalnice(a/u) za 201 priloga
Otac jednog mog poznanika iz Bosne je poginuo od snajpera u proslom ratu dok je kosio travu u blizini kuce.Familija predpostavlja da je on imao neke vrijednosti koje nisu i nakon tmeljnog trazenja mogli pronaci u kuci.Taj poznanik me pitao,kada je saznao za moj hobi,da li bi ja mogao pretraziti sa detektorom podrucje oko kuce njegovog oca ,jer predpostavlja da su te vrijednosti negdje zakopane....Vjerovat no cu otici slijedece godine da probam.Ako nesto bude pronadjeno,vjerujem da ce to biti na livadi koju je kosio kad je bio pogodjen.Ko jos bez veze kosi travu na dometu snajpera????
  #17  
Staro 12.10.2007, 00:45
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od zeljketa Prikažite prilog
Vjerovatno cu otici slijedece godine da probam.Ako nesto bude pronadjeno,vjerujem da ce to biti na livadi koju je kosio kad je bio pogodjen.Ko jos bez veze kosi travu na dometu snajpera????
Zeljketa, travu je kosio prkos i domoljublje, a ne jadnik koji je otputovao Bogu pod noge, zato ne gubi vrijeme na livadi. Prvo se upitaj gdje bi ti zakopao ili pospremio dragocijenosti, odatle kreni i drži se logičnih orjentira.
  #18  
Staro 12.10.2007, 18:32
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od belja Prikažite prilog
A da postoji i strah kod ljudi.Citiram:Ja cu da pokazem mesto on kaze nema nista a onda dodje drugi put pa iskopa.
beljo, evo resenja za tebe,http://www.detektori.com/main_bigware_30.php?pages_id=1

Potreban vam je detektor na jedan ili više dana???
Možda želite provjeriti stara kazivanja koja govore da je neko od vaših predaka na nekom skrivenom, vama nepoznatom mjestu, zakopao staro porodično blago?
Možda ste nekada izgubili nešto vrijedno a nemožete pronaći?
Ili jednostavno želite da isprobate sreću u traženju "zakopanih blaga" iz starih vremena.
Možda bi željeli sve ovo a nemate mogućnosti da kupite detektor metala?
Mi vam možemo pomoći u tome!!
Kako?
Jednostavno - obratite se nama i iznajmite kod nas jedan detektor i platite samo onoliko koliko ga koristite.
Da bi ste saznali više o uslovima iznajmljivanja, popunite kontakt formular na našoj stranici, napišite email na webadetectors@yahoo. com ili nazovite telefonom na broj koji stoji pri vrhu svake stranice.
  #19  
Staro 12.10.2007, 18:41
belja
Gost
 
prilozi: n/a
Hvaala

Hvala brate znam za taj sajt ali mislim da je bolje kad radis sa nasim Pravim ljudima.A na kraju zasto bi delio ako nesto bude sa strendzerima.Mi iako nista ne nadjemo obrnemo neko prasence oladimo vince i pivce pa baci brigu na veselje
  #20  
Staro 12.10.2007, 18:48
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od belja Prikažite prilog
Hvala brate znam za taj sajt ali mislim da je bolje kad radis sa nasim Pravim ljudima.A na kraju zasto bi delio ako nesto bude sa strendzerima.Mi iako nista ne nadjemo obrnemo neko prasence oladimo vince i pivce pa baci brigu na veselje

heheh i ja glasam za druzenje sa prasencetom
Tema je zatvorena


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!