Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #91  
Staro 05.03.2009, 09:54
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ispade slican komentar kao kratkijev ,pisali smo u isto vreme ,samo je kratki bio brzi na tastaturi...
odgoovorite sa citatom
  #92  
Staro 05.03.2009, 20:37
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
napon

Kratki hvala ti na uputstvima.Kada budem na terenu pokusacu da primenim sve ovo.Nneke probe sam uradio ali ostalo cu na terenu.
Zanima me da li XP ima nekakav zvucni indikator istrosenosti baterija ili je pozeljno meriti napon?
Radio sam sa 10,5 V a aparat se ponasa kao da su nove baterije.
I jos ovo ,uputstvo kaze:
Goldmaxx power se može koristiti i kao 1 tonski. Ovo namjestite tako što ćete prekidač «SILENCER» u roku od dvije sekunde prebaciti iz položaja 1 u položaj 2 a regulatore «IRON TRESHOLD» i «IRON VOLUME» namjestite na minimum
Ja sam ovo pokusao par puta da uradim da bih proverio da li su sve funkcije u redu,medjutim kada ispred sonde prevucem gvozdenu kasiku koja je niklovana uredno dobijam 2 tona sa dve tonske visine.Da li je to normalna pojava?
odgoovorite sa citatom
  #93  
Staro 05.03.2009, 22:18
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Aparat ima alarmni signal kad su mu prazne baterije, obicno treba dosta vremena dok se isprazne, od prilike oko 60h moze raditi sa jenim pakovanjem. To zavisi i od kvaliteta samih baterija. Aparat moze raditi u tri, u dva ili sa jednim tonom. Da bi dobio jedan ton moras pojacati Disk a Iron Volume smanjiti na minimum. To sto si dobio dve tonske visine kod kasike je zbog toga sto je mesan metal i Iron Treshold ti je bio na minimumu tako da nije diskriminisao gvozdje.
odgoovorite sa citatom
  #94  
Staro 05.03.2009, 22:29
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
Uradjeno i hvala.U uputstvu stoji sasvim drugo.
odgoovorite sa citatom
  #95  
Staro 06.03.2009, 18:58
3900d 3900d je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.11.2008
prilozi: 380
Zahvaljivao se: 200
Dobio je 131 zahvalnice(a/u) za 46 priloga
Diskriminaciju sam stavio na 5 centi kada smo vec bili pri kraju traganja. Posto nisam ocekivao da cu naleteti na bilo sta zlatno. Inace slazem se da par folija i po koja gvozdena alka nisu na odmet za kopanje. Kada se ovakve stvari pojavljuju znas da radis sa dobro nastelovanim aparatom. Nakraju jedina prava diskriminacija su lopata i oci. Inace prva diskriminacija mi je iron a druga na foil.
Hvala svima.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
tesoro vaguero 2 I.Dzon Vrste i namjena 44 12.06.2008 01:08
GoldMaxx Power ws Goldmaxx II Stef74 Testiranje detektora 23 04.05.2008 14:58
Konačno mi proradi tesoro i evo rezultata. avukadi2 Novi vijek 2 01.04.2008 22:06
Tesoro Tejon kratki Vrste i namjena 4 07.03.2008 10:11
Test G-Maxx II i Tesoro-Tejon kratki Testiranje detektora 4 04.09.2007 00:24


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!