Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 11.06.2006, 12:26
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Dragane dali si to blago i licno video ili si samo video mesto na kome se ono nalazi. Moja ekipa tvrdi da nepostoji ono sto nesme da uzme naravno bez ikakvih posledica po bilo koga-provereno postoje stvari koje moraju da se odrade da bi moglo da se ocisti i uzme a postoje i ljudi koji to rade. Cekamo na tvoju odluku
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 12.06.2006, 01:58
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Crni kazes da ne postoji ono sto nesme da se uzme a posle kazes da postoje stvari koje moraju da se odrade da bi se to uzelo.
Znaci da verujes da nesto ipak postoji. Ajde objasni da svi znamo kako se to radi. U ovom forumu si sasnao mnoge stvari koje nisi znao pa je sada red da i ti kazes nesto sto mi neznamo. Ja bilo koga nemogu da odvedem na to mesto iz dva razloga, prvo sto je ukleto a drugo sto mozda treba da se prinese "kurban", a taj kurban mozda ispadnem ja, znaci ode glava na ovaj ili onaj nacin.
Nakit je tu ali dok sve lepo ne objasnis na forumu kako se to radi i dok se malo bolje na upoznamo na vodim nikoga. Ne mogu tek tako da eksperintisem sa jednim jedinim zivotom.
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 12.06.2006, 02:32
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
najbolje je najjednostavnije....
posto ti ne bi da se kacis za to mesto i vodis nekog tamo da ne bi bio "kurban "onda uradi sledece ..
uzmes kartu tog kraja, obelezis mesto i sacekas da se posao zavrsi, uzmes svoju polovinu zlata i zivis i uzivas srecno i dugovecno u blagodetima dobro unovcenog zlata...
a sve to naravno pod uslovam da svi mi nismo ispali "kurbani" ili nesto jos gore verujuci da je to istinita prica i da to zlato stvarno postoji...
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 12.06.2006, 14:54
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Kao sto rekoh to sto treba da se uradi ti nemogu reci jer ne radim ja tali da ti pojasnim malo to radi covek iz ekipe i niti je musliman niti je prica o podnosenju ljudske glave u pitanju. Sami obred izvodi on samo njemu znanim nacinom i o tome ne prica a mi uopste i ne treba da prisustvujemo cinu takozvanog ciscenja i uzimanja osim ako sam ne zelis da vidis da te ne zavrne. Postoji samo jedan problem a on je IMA LI TOGA UOPSTE O CEMU TI PRICAS tj. JESI LI ILI NISI VIDEO. Kao sto rece bane ima milion nacina da se osiguras,tebi pola nama pola. Na forumu sam doista dosta naucio ali sam mnogo vise potvrdio svoje stavove i pojedine sumnje u vezi sa ovim hobijem a dvadesetak godina bavljenja ovim hobijem nije mala stvar
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 12.06.2006, 23:05
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Nema od tog nista "IL JESI IL NISI" to zvuci na kakvog inspektora policije.
Kazem ja Vama to samo mogu da odrade politicari, korumpirani arheolozi, ....itd, itd.
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 13.06.2006, 02:18
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Iz ova tri zadnja priloga pala mi je jedna dobra ideja, ali to cu vam predloziti kasnije kada sve to slikam i prikazem vam slike da bi ste se uverili u postojanost nakita. Verujem da od slikanja nece nista da se desi i moci cete da izvrsite procenu vrednosti. Ali prednost ce imati da odradi banebeograd jer mi se on prvi javio na PP, osim ako ne odustane.
Momentalno sam stvarno mnogo zauzet poslom ali potrudicu se da sto pre odem da to slikam.
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 13.06.2006, 10:09
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Cekamo na fotkice
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 13.06.2006, 11:14
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
ne mogu da vjerujem da ce slike prikazati zlato na otvorenom tj da ono nije zakopano a ako je zakopano onda me cudi kako ga niko do sada nije pokupio...mislim na slucajne prolaznike...ali, i mene interesuju te slike iako nemam namjeru da to zlato trazim
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 13.06.2006, 16:43
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
zovi samo zovi....

ma kakvo odustajanje , tu sam ja ne brini...
ali posto ne znam one muslimanske ili neke druge bajalice a ne poznajem ni nekog ko ih zna , za skidanje magije i odbranu od mini djavolcica cu da koristim asovcic hahaha
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 13.06.2006, 18:17
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Taj nakit sigurno stoji na dohvat ruke bilo kome ali iz razumljivih razloga niko se ne usudjuje da ga pokupi. Izgleda da smo ja i banebeograd jedini djavolcici u celoj ovoj prici
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Pop Martinovo blago pdragan Priče...legende...itd 346 13.12.2014 23:11
Cetnicko blago vredno 8 miliona dolara prepelica Priče...legende...itd 9 26.04.2008 01:28
Zidovarsko blago rammstein Zanimljivosti 2 16.06.2007 15:50
Blago Cara Lazara lovac Priče...legende...itd 13 19.05.2006 20:18
Tracansko blago rammstein Zanimljivosti 5 07.02.2006 22:40


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!