Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 27.07.2005, 23:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Evo ja cu ti odmah reci- ja nemam takav (imam trenutno3) a nisam ni od koga cuo da posjeduje nesto slicno i da je uopste imao priliku da vidi takav na terenu (poznam lico 20-ak tragaca). Jedino sto ti mogu reci je to da mi je jedan poznanik trvrdio da Fisherov CZ 7 moze pronaci 60kg dukata na dubini od 1,5m. I ovo je samo njegova pretpostavka jer ni on nije nista slicno nasao na takvim dubinama.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 28.07.2005, 02:07
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miki
Posto se cesto na forumu pominju ,,Velike i Duboke Rupe,, mislio sam da priupitam dali je neko od vas vec Rucno kopao rupu Siroku na primer 1 metar i duboku 2 metara ? Znate li koliko je potrebno jednom Coveku sa jednim Asovom da to iskopa ?
E miki u pravu si ti druze.
Ali ako malo upotrebimo mozak i ovu danasnju tehniku i tehnologiju koja radi za nas,tj za coveka,onda smo resili problem dok kazes piksla......
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 28.07.2005, 17:52
Ahil
Gost
 
prilozi: n/a
e od toga je mene strah.svi pricaju detektori za ovu ili onu dubinu a niko nije vidio da je neki efikasan na 2 metra a pominju se cifre do 8 metara.od toga je mene strah.moze detektor biti 2000 hiljada i pisati da moze do 4 metra a sta ako ne moze.... treba mi neko ko je to licno provjerio i gledao svojim ocima
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 28.07.2005, 23:10
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Rami znam sta hoces da kazes : ko ima detektor treba jos samo da si nabavi Bager pa detektor stavis pod sediste i krenes tako ... pristanes potrazis detektorom i na dobar signal roknes dva tri puta Bagerskom Viljuskom u zemlju pa sta bude - bude ! Ih sta bi ljudi bez mastanja uopste radili ....
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 28.07.2005, 23:22
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miki
Rami znam sta hoces da kazes : ko ima detektor treba jos samo da si nabavi Bager pa detektor stavis pod sediste i krenes tako ... pristanes potrazis detektorom i na dobar signal roknes dva tri puta Bagerskom Viljuskom u zemlju pa sta bude - bude ! Ih sta bi ljudi bez mastanja uopste radili ....
miki citas mi misli.Pa no kako,nego tako.
Kad budem kupio detektor jednoga dana,kupicu i bager odma da se nadje pri ruci.
Ima da iskopam ono moje selo i uzduz i popreko.
Ima da pomisli Nato da su se ovi moji mestani iz sela poceli ukopavati na borbenim polozajima.....
Nego kakve su one budale(ovi iz Natoa),mogu da identifikuju bager kao tenk. Pa da mi ne siknu jedan tomahavk......Ima da ostanu samo gusenice od mene.......
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 28.07.2005, 23:36
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Ja sam cuo da ljudi imaju gliste ili ali da imaju gusjenice to jos nisam cuo
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 28.07.2005, 23:38
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Ja sam cuo da ljudi imaju gliste ili ali da imaju gusjenice to jos nisam cuo
Vumi na kakve ti gliste mislis sada......
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 28.07.2005, 23:43
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Verovatno one za ,,pecanje,, ! Rami - pretpostavljam da si mislio na Bagerske Gusenice ! tako se kod nas nazivaju metalni ,,tockovi,, na Bageru.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 28.07.2005, 23:52
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Miki
Verovatno one za ,,pecanje,, ! Rami - pretpostavljam da si mislio na Bagerske Gusenice ! tako se kod nas nazivaju metalni ,,tockovi,, na Bageru.
Jeste.U pravu si,mislio sam na bagerske gusenice.Ali neznam sta je vumi pomislio sa Kalifornijskim glistama.
A neznam sad na kakve ti to metalne tockove mislis.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 29.07.2005, 00:22
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Jedan ima gusjenice drugi ima metalne tockove umjesto gusjenica....pa sta je sa vama narode, mislim da ste zasluzili jedan godisnji odmor (ali ne preveliki)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!