Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 18.04.2008, 00:18
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Pomoc

Zamolio bih drustvo sa foruma za jednu informaciju i pomoc.Pre par godina sam dao drugaru detektor Garet master hanter 7, drugar me zvao juce i kaze da ima problem sa plocom za napajanje , to je ploca gde se pakuju baterije .Da li neko zna gde se moze naruciti nova ploca.Mozda bi G. Ljuba znao unapred hvala.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 18.04.2008, 01:18
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ako je kučište za baterije uništeno, neka improvizira.
Prije pet godina odlomio mi se jedan kontakt za baterije na XLT-u, s vanjske strane sam montirao litij - jonski akumulator.
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 18.04.2008, 20:06
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
ENIGMA

Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Ako je kučište za baterije uništeno, neka improvizira.
Prije pet godina odlomio mi se jedan kontakt za baterije na XLT-u, s vanjske strane sam montirao litij - jonski akumulator.
Ima tu jedan problem.Kuciste je ok ali sa plocom nije nesto uredu , ploca na kojoj se nalaze kontakti za baterije ali napajanje aparata je podeljono recimo dve baterije napajaju jedno dve nesto drugo tri sasvim trece .Mene interesuje da li neko moze da napravi tu plocu i posalje mi ili mozda neko zna gde ima da se naruci nova zato sam apelovao da Ljuba zna posto on ovu tematiku poznaje a poznaje i aparat ili neko drugi .U svakom slucaju Enigma hvala za predlog ali ja mislim da to bude orginalno ne bih kacio nesto sa strane .Imam takvo nesto nosim bateriju od telefona u rancu od kojeg ide kabal do aparata.Baterija je 12,8 v. naravno malih dimenzija ali nije laka da bi se drzala u ruci .
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Potrebna Pomoc Za Super Sondu boban018 Vrste i namjena 3 01.05.2007 15:22


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!