Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti > Praistorija
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Praistorija Sve što pronađete u internetu, knjigama i sl. a mislite da spada u ovaj vremenski period

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 23.11.2009, 19:33
Cezar Veliki
Gost
 
prilozi: n/a
Po meni ovo sto pricate su gluposti.
Svi smo slobodni ljudi svako kroji svoju sudbinu i svako radi koliko zeli da radi, niko nikog ne tera da radi 6,8 ili 15 sati. Svako upravlja svojim zivotom i sam bira posao koji ce da radi A ako ste toliko bas zeljni neolitskog zivota to je bar lako: po selima u Srbiji imaju kuce da se kupe za po 1000 evra pa eto kupis kucu daleko od guzve buke, blizu vode. Gajis stoku, psenicu, pecas ribu i eto ti zivot bez modernih stresova
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 23.11.2009, 20:01
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.321
Zahvaljivao se: 603
Dobio je 1.537 zahvalnice(a/u) za 402 priloga
Resenje

Kolega, ja sam pronasao zadovoljavajuce resenje za mene i moju porodicu, daleko od neolita ali i ropstva kojeg ti nisi svestan niti ces kad biti. Ako je za utehu, pripadas milijardama onih koji se nikad nece probuditi i na cijim zivotima pociva ovaj nepravedni svet. Kolega je pomenuo u svom postu retke i odabrane. Drustvo nije zatvoreni klub, dovoljno je otvoriti oci.
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 23.11.2009, 20:06
Korisnička slika od biljadj
biljadj biljadj je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.04.2008
mjesto: Na najlepsem mestu na svetu.
Starost: 47
prilozi: 775
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 65 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Citat:
citat od Cezar Veliki Prikažite prilog
Po meni ovo sto pricate su gluposti.
Svi smo slobodni ljudi svako kroji svoju sudbinu i svako radi koliko zeli da radi, niko nikog ne tera da radi 6,8 ili 15 sati. Svako upravlja svojim zivotom i sam bira posao koji ce da radi A ako ste toliko bas zeljni neolitskog zivota to je bar lako: po selima u Srbiji imaju kuce da se kupe za po 1000 evra pa eto kupis kucu daleko od guzve buke, blizu vode. Gajis stoku, psenicu, pecas ribu i eto ti zivot bez modernih stresova
mi bese pricasmo o paleolitu.
__________________
Trazi trazi pa ces naci.
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 23.11.2009, 20:22
Korisnička slika od Dagrish
Dagrish Dagrish je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 11.11.2009
mjesto: Bačka ravnica
Starost: 43
prilozi: 336
Zahvaljivao se: 41
Dobio je 21 zahvalnice(a/u) za 13 priloga
Broj

Citat:
citat od Cezar Veliki Prikažite prilog
Po meni ovo sto pricate su gluposti.
Svi smo slobodni ljudi svako kroji svoju sudbinu i svako radi koliko zeli da radi, niko nikog ne tera da radi 6,8 ili 15 sati. Svako upravlja svojim zivotom i sam bira posao koji ce da radi A ako ste toliko bas zeljni neolitskog zivota to je bar lako: po selima u Srbiji imaju kuce da se kupe za po 1000 evra pa eto kupis kucu daleko od guzve buke, blizu vode. Gajis stoku, psenicu, pecas ribu i eto ti zivot bez modernih stresova
Kada se rodimo, odmah nam dodele kataloški broj i upišu u bazu podataka... Onda kreće porodična dresura, koja se nastavlja u školi, fakultetu i na poslu. Svi nas uče i opominju, ovako treba da se ponašate, ovo treba da radite, treba da budete deo sistema i poretka, i u skladu s a tim da održavate postojeći sistem i poredak, inače će u protivnom biti loše po vas, jer sistem ne voli kad se bunite, i hoćete drugačije. Nemamo kud pa tako i postupamo, održavajući i hraneći sistem. A na kraju umiremo, nesvesni sebe i sveta oko nas, a sistem nas samo upiše u novu bazu podataka i dodeli novi broj... i tako u krug... slobodni svet postoji... još uvek...
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 23.11.2009, 20:39
Korisnička slika od apostata
apostata apostata je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.02.2008
prilozi: 1.321
Zahvaljivao se: 603
Dobio je 1.537 zahvalnice(a/u) za 402 priloga
Dobro dosao

Citat:
citat od Dagrish Prikažite prilog
Kada se rodimo, odmah nam dodele kataloški broj i upišu u bazu podataka... Onda kreće porodična dresura, koja se nastavlja u školi, fakultetu i na poslu. Svi nas uče i opominju, ovako treba da se ponašate, ovo treba da radite, treba da budete deo sistema i poretka, i u skladu s a tim da održavate postojeći sistem i poredak, inače će u protivnom biti loše po vas, jer sistem ne voli kad se bunite, i hoćete drugačije. Nemamo kud pa tako i postupamo, održavajući i hraneći sistem. A na kraju umiremo, nesvesni sebe i sveta oko nas, a sistem nas samo upiše u novu bazu podataka i dodeli novi broj... i tako u krug... slobodni svet postoji... još uvek...
Kolega, dobro dosao u klub. Potvrdjujes istinu da je ucenje samo prepoznavanje onoga sto vec nosimo u sebi. Knjige nam samo pomazu da otvorimo oci. U njima lezi dusa proslosti, kako to rece Carlyle. Prvi korak si napravio, uveren sam da ces i resenje sigurno pronaci.
Ovim bih zavrsio svoje javljanje na ovu temu da ne bi skrenuli gde ne treba.
__________________
IDI KUD TE SRCE VODI
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 23.11.2009, 21:26
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Upravu si.
Citajuci kometare,
nikako da se odlucim, dali u palentolilit,enolili t,sadasnjost ili cak buducnost???
Kada citam ovo sve, bre bolje dase uzmem strik i o prvu granu
Meni licno je najlepse u sadasnjosti. Trotoari, asvalt, bez blata
a kad mi se bas ide malo u proslost. Zemim detektor pa utonem od sadasnjosti sve do eneolita
odgoovorite sa citatom
  #37  
Staro 23.11.2009, 21:57
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
pazi da grana ne bude blizu duboke vode...ako se polomi grana i upadnes u vodu mos` da se udavis!!!!!!:totlach :
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #38  
Staro 23.11.2009, 22:17
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
uuuuuuuuuuu
Mersi..... na to nisam ni razmisljao
odgoovorite sa citatom
  #39  
Staro 23.11.2009, 22:31
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
zasta drugovi sluze....sem da te izvedu na pravi put.....imas ti jos srece sto ti je enigma bratic inace bi te ona tvoja baba odavno:sterb09 7::k ruecken:
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #40  
Staro 24.11.2009, 00:22
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Kao što reče Apostata i dobri stari filozof," znanje je u nama ", kada se pokrene poprima efekt lavine i tada se nekim čudom dolazi do spoznaja koje nisi nigdje pročitao niti čuo.

Jedini, naša baba Rosa mu da ili Rosamunda voljela nas podjednako, koliko je bratića mazila, mene je podjednako gazila, vodeći brigu da ne šetam oko škole.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!