Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 18.11.2011, 14:23
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Cezar Veliki Prikažite prilog
Sta je bilo u kutijici?
pa Cezare maloprije sam rekao da smo nasli zlato koje su covjek i zena zakopali u frci,da nisu pretresli bi ih i uzeli vjerovatno a mozda bi tome jadnom djedu ta zlatnina spasila tj. kupila zivot..ali nije.
ta ostavica je bila u zemlji 19 god. stavili su zlato u plasticnu kutijicu koja je mogla biti od bilo cega a ne od Cedevite.
neke nismo nasli ali opet cemo probati. zato se raspitujem o novoj sondi.
mislim da je DD 27 mica dobra ali oto potom.
ako su Rimske ostave na 50 ak cm dubine ni ove nase novijeg datuma nisu garant dublje.
znam za jednu srednjevjekovnu ostavu pronadjenu (izoranu) blizu mog mjesta. kvaka je u tome sto su novcici bili francuski srebrenjaci,zapravo Anzuvinskih plemica ako se ne varam.niko ne zna otkud u sjevernoj Bosni.
nalazili su se u metalnoj tubi dugackoj 50 cm. djed predao u policiju a za uzvrat dobio 1 novcic kao nekakav dokaz a od novcica vise ni traga ni glasa.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Hitler’s Gold: Uncovering the Biggest Bank Heist in History banebeograd Novi vijek 1 17.07.2010 15:40
Fisher gold bug 2 RUAH Vrste i namjena 3 02.05.2010 17:33


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!