Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 29.09.2005, 21:28
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Jesu li izmislili rovokopac amfibiju???
Neces mi verovati vumi,ali postoji i to....
Radi se o masini koja se zove MenziMuk,ovde u Svici.To je masina slicna bageru ili rovokopacu(kako ga ti nazivas),koji se krece kao pauk.....Namenjena je za rad na nepristupacnim terenima,brdima i svim ostalim mestima gde klasican bager ne moze da pridje.........
A pre nekoliko meseci testiran je MenziMuk koji je napravljen za podvodne radove....tj u vodi,kao podmornica.......... do 1000 metara dubine
A sto pitas za amfibiju.........
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg tit-fo-0104.jpg (28,5 KB, 19x prikazano)

Promijenjeno od Vumi (08.10.2005 u 17:04 sati)
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 29.09.2005, 22:40
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Kako sto pitam za amfibiju, pa rekao si da ne znas da plivas a sa obicnim bagerom nebi stigao dalje od dna . Ali taj tvoj podvodni bi ja mislim bio kao stvoren za ovoga posla . Nego, jesi li citao da su izbili problemi oko ovoga blaga i da drzava sada ovo vodi pod arheoloskim otkricem a prema tome zakonu sve pripada njoj (drzavi)...sada pronalazaci prijete ako im se ne isplati 50% tj nekih 8 milijardi dolara (na koliko se procijenjuje vrijednost polovine) da ce unistiti svu dokumentaciju o mjestu gdje se blago nalazi....mislim da se za ovaj potez drzave nema sta reci....bio je i ocekivan
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 29.09.2005, 22:58
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
ima li ta Drzava .....kako se ono zvase ...... Monguzija ........8 milijardi dolara ?
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 30.09.2005, 22:09
zlatkovics
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi
Jesu li izmislili rovokopac amfibiju???
Mozda amfibija nece biti potrebna, ja sam procitao da su tragaci pronasli tri lokacije nakojima je moguce da se blago nalazi a ostrvo Robinson Kruso se trenutno istazuje kao jedna od mogucih.

A ako bude potrebmo obezbedicemo pojas za spasavanje tako da Rammstein moze na miru i bez straha da radi
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!