Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Odgovor
 
Teme - opcije
  #251  
Staro 22.02.2008, 18:17
Spencer
Gost
 
prilozi: n/a
A gde su one kamere na kabl...ili kako se to već zove...
Pa psi tragači...?
Još uvek se pojedini zamlaćuju s pop Martinom? A ja mislio da je to završena priča...rekao je ko koliko je hteo i kraj... Ne mogu da verujem... Suma sumare...nema od toga ništa...
odgoovorite sa citatom
  #252  
Staro 22.02.2008, 19:48
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Bane pa ti imas celi tim kornjaca,miseva, prasaca djavolcica.lepoje od tebe sto oces coveku da pomognes ali ebeiga ja sam se prvi prvi ponudio coveku pomoci, ja, moj magarcac Bosko ludak zvani bubamara i deda ludi Milojko ce nadjemo to turso i hajducko blago
odgoovorite sa citatom
  #253  
Staro 22.02.2008, 20:06
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Bane pa ti imas celi tim kornjaca,miseva, prasaca djavolcica.lepoje od tebe sto oces coveku da pomognes ali ebeiga ja sam se prvi prvi ponudio coveku pomoci, ja, moj magarcac Bosko ludak zvani bubamara i deda ludi Milojko ce nadjemo to turso i hajducko blago
a bre rade radeeeee,
nije to sve samo moja oprema, cika enigma ima one mutante, boki koliko se secam ima i one specijalne samara kornjace sa kukom za izvlacenje,
naravno racunao sam i na tvog Boska-bubamaru, a ako zatreba i na zahtev gosn ermesa mogli bi da povucemo i ludog stojka ono moje cuveno prase bez usiju sa neverovatnom sposobnoscu da na nanjusi nerotkinje i staro zlato, crni ima najneverovatniju knjigu bajalica protiv uroka, ma naci ce se jos tu opreme potrebne za sigurno kretanje i zagarantovan uspeh poduhvata, samo da ti i deda ludi milojko locirate kamen sa urezanom glavom...
odgoovorite sa citatom
  #254  
Staro 22.02.2008, 20:18
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Bane zajedno smo jaci,a posle zurke ce Stojko dase penje na razanj
odgoovorite sa citatom
  #255  
Staro 22.02.2008, 21:20
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav prijatelju -hermes.leg

Citat:
citat od hermes.legend Prikažite prilog
Pa jedino sto se trudim je da saznam ima li oko tih belih voda koje neki korisnici sponinju kamen sa uklesanim licem coveka, ako ima onda da krenem u akciju, i gde je tocnije ta voda (jer su rekli da ima nekoliko).
Ja ti verujem i zeljan sam akcije.Rado bih ti pomogao u trazenju belih voda ,ako imas mapu.Ali nisam raspolozen da placam bilo kakav novac za istu.
A bele vode se nalaze u blizini mog kraja ,pa bi mogli svi raspolozeni da budu moji gosti,nekoliko dana i naravno da nekosta nista .Ali pod uslovom da ne zahtevas nikakve novce za tu tvoju mapu.
HVALA:
odgoovorite sa citatom
  #256  
Staro 22.02.2008, 21:40
Korisnička slika od rajan
rajan rajan je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.06.2006
mjesto: o Pirote mOj kraj Nisave
prilozi: 133
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
pop Martin je zakon !!!
__________________
док не пробам лава,за мене је свиња краљ животиња!
odgoovorite sa citatom
  #257  
Staro 22.02.2008, 22:16
hermes.legend
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kele 78 Prikažite prilog
Ja ti verujem i zeljan sam akcije.Rado bih ti pomogao u trazenju belih voda ,ako imas mapu.Ali nisam raspolozen da placam bilo kakav novac za istu.
A bele vode se nalaze u blizini mog kraja ,pa bi mogli svi raspolozeni da budu moji gosti,nekoliko dana i naravno da nekosta nista .Ali pod uslovom da ne zahtevas nikakve novce za tu tvoju mapu.
HVALA:
Pravo da ti kazem nemam nikakve namere prodavati mapu, nisam siromasan za nekoliko hiljada eura nego za stotine hiljada, ne bi je nikad prodao, sada mi je ufiksano u glavi da nadjem ta mjeata, mala avantura a mozda i ispadne nesto.
odgoovorite sa citatom
  #258  
Staro 23.02.2008, 00:52
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav ljudi.ja sam zapoceo temu,ali ne moram ja da je zavrsim.jo s uvek stari drugari blate popa martina.
evo recimo da ja znam mesto gde je uklesana glava,i kopito i strelica i jos nekoliko znakova,ali nema belih voda.
i znam nekoliko mesta sa tim znakovima i znam nekoliko kolega,sa prepisima,i svako cuva svoju tajnu za sebe.
mislim da tako veliko bogastvo ne postoji,ili ako postoji, skoro se nece pronaci-bar ne sa ovom tehnologijom.
Hermes -brate-legendo- ne daj se !!!!
odgoovorite sa citatom
  #259  
Staro 23.02.2008, 01:36
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ljudi na mene ste zaboravili! I ja bi rado da pomognem ako nesto treba da se minira, posto mi je legendarni Bosko Buha bio deda . Ne naplacujem usluge novcano posto ce Banetov stojko nanjusiti neku nerodkinju a moze i nesto sa raznja uz put. Eto samo da znate da mozete racunati i na mene. Da sacekamo Enigmu i da vidimo sta on predlaze i sa kakvim sve pomagalima raspolaze pa da se organizujemo, red je da se pomogne coveku!
odgoovorite sa citatom
  #260  
Staro 23.02.2008, 01:41
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
opaaaa,
ekipa iz dana u dan sve veca, bice lepo druzenje na terenu...
sva logistika je spremljena,samo da se hermes legenda odluci kad krecemo u potragu...
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Porodicno blago Vumi Priče...legende...itd 8 15.11.2007 18:11
Zidovarsko blago rammstein Zanimljivosti 2 16.06.2007 15:50
Blago Cara Lazara lovac Priče...legende...itd 13 19.05.2006 20:18
Tracansko blago rammstein Zanimljivosti 5 07.02.2006 22:40


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!