Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 25.09.2008, 17:47
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Ja mislim na dobrom terenu svaki detektor je dobar, a na losem terenu nevredi ni buldozer. Ako neko ima mogucnosti i skoro nije kupovao detektor sto nebi kupio nesto najnovije, ja da nisam skoro kupio moj XP ja bi sad kupio sigurno E-Trak.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 25.09.2008, 22:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Kada me netko traži kvalitetan program za detektor, odnosno postavke , puknem od smijeha, zato jer to ne postoji. Gotovo svaki izlazak na isti teren zahtijeva optimiziranje parametara i postavki aparata, pod pretpostavkom da se žele postići optimalne performanse. Zato mislim da je taj USB port besmislen, jedino je koristan kod servisiranja i nadogradnje novih verzija pogonskih programa ( driver-a ), znači da plaćaš nešto što olakšava život serviseru, a osobno nemaš nikakve koristi od toga. S aparatom se treba družiti, čim više tim bolje i nema šanse da omane.
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 25.09.2008, 23:28
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Sve je to normalno da detektor laze kad je u pitanju gvozdje, to je bio problem i bice uvek.
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 26.09.2008, 00:07
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Na jako zagađenim terenima je glupo raditi bez diskriminacije, gdje je god izdržljivo treba ju koristiti samo za provjeru, odnosno za stvaranje optimalne slike za potencijalno dobru metu, zato ako je moguće treba raditi na čistim terenima i iskapati sve odreda.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 26.09.2008, 09:27
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
boj ne bije svijetlo oruzje . vec boj bije srce u junaka
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 27.09.2008, 00:57
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 22.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 156 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Sve je to normalno da detektor laze kad je u pitanju gvozdje, to je bio problem i bice uvek.
Da druze desavaju se probijanja na kovano gvozdje u nekoj normalnoj ( optimalnoj )diskriminaciji ali je kvaka u nijansama zvuka.Ko relativno nauci rad sa svojim MD i razpozna bilo kakve promene tona i one najsitnije tada ce znati o kakvom se predmetu radi ali nikada ne moze biti u potpunosti siguran i odbaciti taj pronadjeni objekat kao los cilj.Sto vise rada ali na pravom terenu je merodavno i moze se steci lepo iskustvo.Potpuno su u pravu mnogi kada kazu sa bilo kojim detektorom tragati ali na pravom terenu ali i tu ima puno razlike u zavisnosti od modela MD.Imaju oni koji su stvarno losi i ne vrede nikakve pare.Imaju bolji MD koji su koliko toliko puzdani ali velike razlike u cenama su najveci problem.Zasto placati MD preko hiljadu eura i vise kada potpuno istu stvar zavrsavaju MD do te cifre cak i mnogo manje.U ostalom ponavljaju se price jer ovde na forumu ima puno pisano o raznim modelima pa koga interesuje moze procitati.Teorija nikada u ovom hobiju nije ista kao praksa samo moze pomoci nekih 30% da tragac bude uspesan i dodje do zeljenog cilja.
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 27.09.2008, 15:33
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
detektor

Ja sm zadovoljan svojim prastarim modelom koji je malo preuredjen i radi veoma dobro.To je coinmaster 6000D S2.popularni "whites koja".nikad me nije izneverio.
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 27.09.2008, 20:29
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav zemljace

Citat:
citat od Simon012 Prikažite prilog
Svaka cast na iskrenosti nazalost to je nasa gola istina
Ocigledno da niko nema iskustva sa tim novim modelom ,tako da ti ja preporucujem da malo sacekas jer ces mozda za koji dan dobiti neku informaciju od nekog sa foruma.Osim ako ga vec nisi narucio.A mogu ti reci da i fisher ima dobrih modela s obzirom da si ga vec koristio.
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 28.09.2008, 01:33
Simon012
Gost
 
prilozi: n/a
Sta da kazem na vase iskrene savete i misljenja no hvala . Ja inace koristim Fisher CZ-3D iprezadovoljan sam sa njime ,ali je normalno u coveku da stalno istrazuje ida otkriva novo i novo (To ustvari svi mi to radimo) pa je zato inormalno i kupiti neku novu masinu jer na kraju krajeva kakvi su bili automobili pre 7-8 godina isa kavim perfomansama a kakvi su sada to je svima nama jasno.Kupiti nesto novo i nije totako strasno a ni rizcno ili si ubo pravu stvar ili nisi neme tu trceg,ali ako je prava onda je zadovoljstvo potpuno.Ja licno polazem nadu u nove modele jer mislim i pred marketinske reklame sa kojim nas obasipaju ipak mora nesto i da daju od svega toga sto nam nude neka poboljsanja inama moze samo da koristi.Inace ja imam jednu svoju teoriju "najbolji detktor je onaj koji cesto izlazi iz kuce"..........POZDR AV SVIMA OD SIMONA
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 28.09.2008, 01:36
Simon012
Gost
 
prilozi: n/a
Asto se tice E-TRACa mislim da cu ga kupiti za per dana pa ce biti (il sam jebo ili sam se sajebo)i prva moja misljenja o njemu
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Minelab Advantage Pro Ivan-Bor Vrste i namjena 9 20.05.2011 15:31
Minelab E-Trac zeljketa Vrste i namjena 6 19.09.2008 09:09
Minelab X-terra 70 zokioki Vrste i namjena 7 22.09.2007 00:28
minelab...... rammstein Vrste i namjena 19 12.03.2005 15:15


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!