Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 15.10.2007, 10:36
belja
Gost
 
prilozi: n/a
OKM

Citat:
citat od BOKI Prikažite prilog
I jos jedno obavestenje za sve prisutne.Ako je ko zainteresovan za future neka trazi cene direktno od proizvodjaca a ne od tkz.nakupaca jer su puno skuplji sto je i normalno.Recimo eXp3000basic 6400 kod okm a kod ostalih 7400,GEMS 3500 kod njih 4150 itd.Sve ovo kazem zato sto sam primetio da se ovde spominju znatno vece cene na forumu
Zdravo Boki da li mi mozes reci gde si video cene od OKM posto na njihovom sajtu nemaju cenovnik.POZZ
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 15.10.2007, 12:50
lovac
Gost
 
prilozi: n/a
Posalji im E-Mail da si zainteresovan da kupis neki od njihovih uredaja pa ce ti oni poslati listu sa svim njihovim cenama.

Pozdrav,

Lovac
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 15.10.2007, 17:07
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
cenovnik

Citat:
citat od belja Prikažite prilog
Zdravo Boki da li mi mozes reci gde si video cene od OKM posto na njihovom sajtu nemaju cenovnik.POZZ
cene imas i ovde http://www.xxxxxxx/

Funde / Founds

Future Waterfinder € 2.020,-
Future Cavefinder € 3.200,-
Future Geoseeker € 4.878,-
Future Grailfinder € 8.610,-
Future Rover C II € 8.920,-
Future Rover Deluxe NEU !!! € 7.430,-
Future 2005 II € 21.400,-
Future I - 160 € 25.940,-
Future Localizer 3000 Basic (Standard) NEU! € 23.080,-
Future Localizer 3000 Pro NEU! € 26.270,-
Future eXp 4000 Basic (Standard) NEU! € 10.110,-
Future eXp 4000 Pro NEU! € 24.510,-
Future eXp 5000 Basic
Earth Imaging System NEU! € 18.440,-
Future eXp 5000 Pro
Earth Imaging System NEU! € 40.600,-
Future Gems Gradiometer NEU! € 4.400,-
Future Supersonde € 2.558,-
Future Software Visualizer € 715,-
Future Gold Long Range System Bionic 01 NEU! € 10.410,-
Future Gold Long Range System Bionic Alpha NEU! € 8.920

Promijenjeno od Vumi (15.10.2007 u 18:20 sati)
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 20.02.2008, 22:34
Votis
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od STRELAC Prikažite prilog
A sada nastavak price,... Posle VALKBAUTA ,koga sam se ratsiljao kupio sam UG-12 Geoskener koji u nemackoj kosta 9700 Eura a u Americi 9700 Dolara, neznam zasto je ta razlika u ceni izmedju ova dva proizvodjaca, ali je UG malo bolji od valkbauta, jer je kompaktniji i laksi za rukovanje. Sto se tice snimanja , njegove slike predmeta , odnosno metala u zemlji su prkazane samo kao crvena tacka ili kocka nepravilnog oblika koja se lako moze precizno locirati i kopati tek nakon tri uzastopna snimanja,medjutim i to nije dovoljno jer on kao ifutura vidi keramiku i rimsku ciglu u crvenoj boji pa se desavalo da kopam 2m.za par cigli. ali sto i nije tako tdagicno bilo jer sam na jednoj cigli nasao vrlo interesantan crtez koji se uklapa za teren na kome sam je inasao,tu su nacrtani neki hodnici o prostorije koje sam ja i snimio i to jedino lepo vide i crtaju i futura i ug-12, zapravo ako snimis prostoriju ponu sitnih predmeta na snimku vudis samo prostoriju a predmete ne. Dakle moras kopati prostoriju, hodnik da bi nasao sitne stvari koje na dubini od 2m ne vide ni skeneri ni detektori,a one su ipak tu pored prazne rimske grobnice. Posle UG-12 kupio sam GEMS jer mi se dopao zbog svoje velicine , zapravo veoma je mali i sa njim se moze prici i snimiti i na zasticenim lokalitetima neprimecen.On koristi novi program VISUALEJZER koje moze ponekad da da fantastican snimak predmeta u zemlji cak sta vise prosto originalan izgled kakoizgleda i kad se iskopa, ali to samo ponekad. I kod njega kao kod UG metalni predmeti ,keramika ,i cigle su u crvenoj boji pa je zato neko spomenuo da koristi detektor za lociranje mete,to je naravno neophodno da nebiste kopali prezne ,slomljene cupove i velike cigle.
Da li je Strelac jos uvek aktivan na ovom forumu, imao bih par pitanja za njega....
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 21.02.2008, 01:20
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Votis Prikažite prilog
Da li je Strelac jos uvek aktivan na ovom forumu, imao bih par pitanja za njega....
Zadnja aktivnost: 07.05.2007 12:37
http://www.vumidet.net/forum/member.php?u=221
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 21.02.2008, 01:47
Votis
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala Bane, izgleda da cu ostati uskracen za te odgovore:-(
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 21.02.2008, 11:06
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Votis Prikažite prilog
izgleda da cu ostati uskracen za te odgovore(
pa ima ovde jos ljudi sa iskustvom ,
postavi novu temu ,ili jednostavno postavi pitanje sta te zanima , sigurno ce ti se javiti neko da ti pomogne,
pozzzzzzzzzz
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 21.02.2008, 13:56
Votis
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
pa ima ovde jos ljudi sa iskustvom ,
postavi novu temu ,ili jednostavno postavi pitanje sta te zanima , sigurno ce ti se javiti neko da ti pomogne,
pozzzzzzzzzz
Pitanja su bila u vezi ug12/4, hteo sam da mi razjsni neke nejasnoce, i zanimalo me je da li je prodao uredjaj -(i zasto ako jeste)
pozzzzz
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 10.01.2009, 18:19
boris2
Gost
 
prilozi: n/a
Borise, nemoj krsiti pravila, nema reklamiranja bez moje dozvole!!!

Admin

Promijenjeno od Vumi (10.01.2009 u 18:33 sati)
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 10.01.2009, 19:01
boris2
Gost
 
prilozi: n/a
IZVINITE ! Verovatno nebih to uradio da nisam na forumu pročitao o aukciji E TRACK a na EBAY. Mislio sam da je to samo korisna informacija. POZDRAV!
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!