Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 15.12.2007, 15:45
galbin
Gost
 
prilozi: n/a
ja samo pricam stas meni rekli a kad kazem normalno onda mislin da imas svih pet prstiju banebeograd ako neverujes u to zasto onda dajes oglas za omadjijanj ili sta vec radis u ostalome svako ima pravo da misli sta hoce i da veruje usta hoce
  #22  
Staro 15.12.2007, 18:22
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od galbin Prikažite prilog
ja samo pricam stas meni rekli a kad kazem normalno onda mislin da imas svih pet prstiju banebeograd ako neverujes u to zasto onda dajes oglas za omadjijanj ili sta vec radis u ostalome svako ima pravo da misli sta hoce i da veruje usta hoce
gablin, ma ja nisam ni rekao da ti ne verujem , samo sam probao da pomognem bratu bokiju da kao moderna pepeljuga umesto u cipelicu smesti svoje stopalo u taj kalup i na taj nacin pokusa da otkrije nesto u vezi sa blagom cara lazara, nadam se da se boki nece ljutiti
a oglas naravno i dalje vazi, pogotovo onaj deo za nerotknije, dokaza za to puna srbija i neke bivse republike samo
  #23  
Staro 15.12.2007, 22:20
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Bane nadam se da ces zaraditi dosta para za alimentaciju, sto se tice tih nerotkinja kad rode opet!!!
  #24  
Staro 15.12.2007, 22:26
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Bane nadam se da ces zaraditi dosta para za alimentaciju, sto se tice tih nerotkinja kad rode opet!!!
hahaha ako i ne zaradim dovoljno za alimentacije trazicu pomoc od vas dobrih dusa sa vumi foruma, a ako budete dobri mogu da vam ustupim i svoju nadrilekarsku praksu u posebno teskim i zahtevnim slucajevima nerotkinja...
kolege vracevi sa vumija ovo je poziv na saradnju u cilju suzbijanja bele kuge u nas
  #25  
Staro 15.12.2007, 22:29
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
E rado cu ti pomoci sa par evrica ako bude potrebno! Znam kakve su to muke.
  #26  
Staro 15.12.2007, 22:37
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
E rado cu ti pomoci sa par evrica ako bude potrebno! Znam kakve su to muke.
hahah ma da nisi i ti neki kolega vrac kao sirmium aaaaaaaa kratki kratki djavole matori, pokricemo celi stari kontinent koliko nas ima, samo da se dobro organizujemo hahh
  #27  
Staro 15.12.2007, 22:50
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Pa kad mogu ostali zasto ne i mi!!!! U ostalom u ovoj zemlji gde zivim ima dosta musterija kojima su potrebni takvi servisi i usluge. Ima posla za sve vraceve, ne treba praviti problem oko konkurencije. Ja se licno ne bavim tim stvarima, ali razmisljam da vi sigurno nemate menadzere i da bi ja tu mogao da uskocim. Mogu vam organizovati tezgu i po inostranstvu za devize bez problema .
  #28  
Staro 16.12.2007, 03:35
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
hehe ma ne mislim da trazim to blago vec samo pitam dal je istina da ga je imao i da je sakriveno il su to samo izmisljotine...
obicno kako kazu gdje ima dima ima i vatre....
  #29  
Staro 16.12.2007, 18:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Stampa kaze da postoji, koliko je njima sada vjerovati to je pitanje. Isto tako kazu da je negdje u Bosni sakriveno i blago Kralja Tvrtka i da jos uvijek ne znaju gdje je (da znaju vec bi bilo pokupljeno, naravno)...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #30  
Staro 17.12.2007, 08:48
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
pa s obzirom da su bili vladari morali su ima nesto
Tema je zatvorena


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!