Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #31  
Staro 17.01.2007, 23:42
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Na kojem si to programu radio kad asov nalazis na 60 to je uspjeh.
odgoovorite sa citatom
  #32  
Staro 18.01.2007, 00:52
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Preporučujem spectrum XLT. Vjerno me služi desetak godina, možete ga
isprogramirati kako želite, s net-a možete skinuti dosta kvalitetnih programa za različite namjene. Jedina mu je mana što nepodnosi temperature ispod -10*C, bogami ni ja.
odgoovorite sa citatom
  #33  
Staro 19.01.2007, 00:12
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun
Na kojem si to programu radio kad asov nalazis na 60 to je uspjeh.
pozdrav perune .sa whitesovim modelima nemozes raditi ni sa jednim fabrickim programom,to su sve programi koji se prave od zvisnosti terena,a to dali hvata xlt,dfx ili eagle asov na 60 cm. hvata sigurno.neki odredjeni program da ti dam trenutno ne mogu jer vise ne radim sa tim detektorima,sad imam explorer II,i skoro su isti,samo sto recimo whites radi dobro u planinskim(teskim)te renima a explorer je bolji u ravnici i to mnogo bolji.
odgoovorite sa citatom
  #34  
Staro 19.01.2007, 09:51
laki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun
Na kojem si to programu radio kad asov nalazis na 60 to je uspjeh.
Dok sam i ja imao spektrum XLT dosta vremena sam provodio skidajuci razne programe sa interneta i eksperimentisao sa istim i na kraju se ponovo vracao na fabricke (relik, uglavnom).Prema tome moje misljenje je , da je bolje to vreme iskoristiti za trazenje na terenu nego eksperimentisati cas sa ovim cas sa onim programom.
odgoovorite sa citatom
  #35  
Staro 19.01.2007, 14:26
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav Sman !!!u pravu si sman.detektor sam kupio sa vec pravljenim programom od coveka koji je sa njim radio dosta vremena,i to je bio veliki plus posto sam bio pocetnik i nisam nista znao.taj program je bio odlican samo sto sam ga prepravljao na nekim mestima gde je bilo mogunost za pojacavanje signala,sve u svemu odlicni aparati .pozdrav
odgoovorite sa citatom
  #36  
Staro 19.01.2007, 14:45
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Znam da je OK samo se salim, sve je u programiranju ako izbacim zeljezo necu naci asov ni na 10 cm, sve je praksa i nauka. Svaki teren zahtijeva drugacije ja ponajvise koristim samo na dfx 3 khz normalno rijec je bilo o lociranju to je kod ovog aparata ekstra uradjeno samo ga prekrsti i gdje se pokaze najjaci signal to je to.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Avarski pojas rammstein Antika 36 23.11.2023 09:56
Arheologija Zanimljivosti rammstein Zanimljivosti 19 11.03.2007 14:49
Mislim da se radi o prvom zlatu... Vumi Nakit 12 02.01.2007 17:41
Ostava rimskog srebrnog novca iz Donjeg Crniljeva rammstein Antika 0 15.10.2005 21:59


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!