Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #11  
Staro 03.03.2008, 00:56
jovicas
Gost
 
prilozi: n/a
imam 1000e

Pozdrav svima vidim da hocete dami pomognete u to ime HVALA.
Ovako, cesce odlazim u austriji konkretno u BEC (wien) mogao bih tamo nesto da nadjem ali nemam bas nijednu adresu pa bih zamolio ,ako neko zna da mi posalje bicumu zahvalan.
Interesuje me koji je naj jeftiniji aparat sto odvaja metale.
Dubina ne manja od 60 cm.
Kod mine su terei razliciti ima i kamenjara ima i livada.
odgoovorite sa citatom
  #12  
Staro 03.03.2008, 01:25
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od jovicas Prikažite prilog
Pozdrav svima vidim da hocete dami pomognete u to ime HVALA.
Ovako, cesce odlazim u austriji konkretno u BEC (wien) mogao bih tamo nesto da nadjem ali nemam bas nijednu adresu pa bih zamolio ,ako neko zna da mi posalje bicumu zahvalan.
Interesuje me koji je naj jeftiniji aparat sto odvaja metale.
Dubina ne manja od 60 cm.
Kod mine su terei razliciti ima i kamenjara ima i livada.
Ne moraš u Wienu, imaš bliže i jeftinije :http://www.detektori.com/main_bigwar...48ec891d1637fd
odgoovorite sa citatom
  #13  
Staro 03.03.2008, 01:35
jovicas
Gost
 
prilozi: n/a
imam 1000e

Hvala enigma to sam video ali bi mi trebalo opsirnije objasnjenje
u smislu rada toga aparata njegove performanse ,stabilnost ,jacina itd
A sto se tice austrije ,mozda je jeftinije negoli ovde
odgoovorite sa citatom
  #14  
Staro 03.03.2008, 18:46
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Preporucio bih ti da bezis od jeftinih detektora, ako vec mislis da se aktivno bavis ovim hobijem onda kupi odmah bolju masinu i neces zazaliti. Skoro svi aparati su isti sto se tice dubine u klasi od 700€-1000€, razlika je u elektronici, tonovima, displeju i funkcijama.
odgoovorite sa citatom
  #15  
Staro 03.03.2008, 19:09
jovicas
Gost
 
prilozi: n/a
imam 1000e

Fala kratki , recimi po tebi koji bi aparat bio solidan pa i do 1500e.
odgoovorite sa citatom
  #16  
Staro 03.03.2008, 22:43
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Fisher 1270 , Fisher F75 , Minelab Sovereign GT, Minelab Explorer SE,
Tesoro Tejon sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D ,Tesoro Vaquero 2-Germania sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D i na kraju moj favorit Xp Goldmaxx Power sa sondom od 27cm. Ovo su sve aparati od renomiranih firmi i najbolji su momentalno na trzistu. Sad od tebe zavisi koliko je tvoje iskustvo sa detektorima, dali ti je potreban aparat sa kojim ces se lakse uhodati bez previse stelovanja ili nesto komplikoanije sa programiranjem itd. Po meni je naj jednostavniji Goldmax pa Tesorovi i onda ostali aparati. Pozdrav!
odgoovorite sa citatom
  #17  
Staro 04.03.2008, 01:20
jovicas
Gost
 
prilozi: n/a
hvala kratki ,prosetao sam malo po forumu i procitaosam testiranje goldmaxa i mislim dacuse opredeliti za goldmaxx power
odgoovorite sa citatom
  #18  
Staro 05.03.2008, 17:50
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Da li si mozda promasio nesto kada si citao pravila za koriscenje foruma? Linkovi sa komercijalnim sadrzajima ne smiju ovdje da se pojavljuju, ako ti to smeta tu ti ne mogu pomoci. Drzi se pravila i nece biti nikakvih brisanja. Nakon godinu i nesto od kada si clan ovoga foruma, trebao bi znati sta se smije a sta ne a u slucaju da nisi citao pravila, procitaj ih.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #19  
Staro 05.03.2008, 18:42
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Zdeno zao mi je sto sam to morao da uradim! Postoje pravila koriscenja foruma (kao sto je Vumi vec napisao gore), i ja kao moderator sam duzan da postove koji nisu u skladu sa tim pravilima prepravim ili obrisem.
odgoovorite sa citatom
  #20  
Staro 06.03.2008, 01:01
Votis
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Fisher 1270 , Fisher F75 , Minelab Sovereign GT, Minelab Explorer SE,
Tesoro Tejon sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D ,Tesoro Vaquero 2-Germania sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D i na kraju moj favorit Xp Goldmaxx Power sa sondom od 27cm. Ovo su sve aparati od renomiranih firmi i najbolji su momentalno na trzistu. Sad od tebe zavisi koliko je tvoje iskustvo sa detektorima, dali ti je potreban aparat sa kojim ces se lakse uhodati bez previse stelovanja ili nesto komplikoanije sa programiranjem itd. Po meni je naj jednostavniji Goldmax pa Tesorovi i onda ostali aparati. Pozdrav!
Ovi aparati jesu najbolji od tih firmi, ali medju njima postoje znatne razlike, Tesoro tejon i Xp goldmax su za klasu ispred ostalih......(to su usisivaci novcica) ;-))))
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!