Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 26.08.2010, 14:26
Che
Gost
 
prilozi: n/a
Zakoni u Hrvatskoj?

Zanima me da li je itko upoznat kako stojimo sa zakonima u RH, pretpostavljam da je detektor legalno posjedovati, uvesti i sl.
Ali što je sa korištenjem istih, jasno mi je da ne smijem prekopavati označena nalazišta i kulturna dobra, kakva je situacija sa privatnim zemljištem, državnim šumama, javnim plažama i sl.
Bio bih zahvalan ako netko ima informacije jer nism uspjeo pronaći ništa konkretno.
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 26.08.2010, 18:04
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Ebiga Che, u HR, kao i na ostalim područjima bivše Juge detektorom smiješ tražiti samo mine... pod uvjetom da te i tu ne vidi policija. Znači, smiješ imati detektor kakav god želiš, ali ga ne smiješ koristiti nigdje (osim u spavaćoj sobi)...
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 26.08.2010, 20:59
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Izbjegavaj registrirane lokalitete, za ostalo ne brini, samo se moraš dobro kaumflirati da te nitko ne vidi.
Izbjegavaj terene uz prometnice itd. Ako ti se ronda po nekoj oranici, obvezno kontaktiraj vlasnika i nebi smjelo biti problema.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
KUPOVINA MD-a u HRVATSKOJ ??? maestre Vrste i namjena 16 21.12.2007 21:48


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!