Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! > Kako?
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Kako? Ne snalazite se sa forumom...pitajte...

Prikažite rezultate ispitivanja: Da li ste spremni sponzorisati ovaj forum?
Da 11 84,62%
Ne 2 15,38%
Učesnika: 13. Nemate pravo glasanja.

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 13.12.2007, 00:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Krvi me ne treba, kada je imam viska odmah se pojavi moja supruga i popije
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
  #22  
Staro 13.12.2007, 00:32
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Pa da se menjamo ,moja trosi pare, zato i nemogu nista da ponudim osim krvi!
  #23  
Staro 13.12.2007, 00:37
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
POZDRAV

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Sto se tice nekakvih donacija...mogu ja otvoriti i temu na to pitanje (moze i neko drugi, ne moram ja), pa cemo vidjeti rezultate .
Evo da budem iskren i da vam kazem koliko me kosta godisnje ovaj forum.....racunajuci , sam domen, licencu za forum (skriptu), koja se placa godisnje jednom, moji troskovi izlaze na nekih 400€.
Mislim da to i nije neka lova kada bi se podelila na nas vise desetina prijatelja foruma .A ako bi se sakupilo vise mogli bi da organizujemo i neka druzenja i skupove. A mozda dobijemo i koga poslanika u skupstini i ozbiljno predstavimo svoju ljubav prema ovom hobiju .I mozda jednog dana budemo velika konkurencija ministarstvima kulture u zemljama bivse Juge.Hocu da kazem da mozemo da ostvarimo neka prava.?
  #24  
Staro 13.12.2007, 00:39
Korisnička slika od sirmium
sirmium sirmium je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 09.09.2006
Starost: 47
prilozi: 668
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 85 zahvalnice(a/u) za 33 priloga
Pa da zavrisimo u Hagu! Ti si lud!
  #25  
Staro 13.12.2007, 00:46
Korisnička slika od Stef74
Stef74 Stef74 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 27.08.2006
mjesto: Negde izmedju
Starost: 49
prilozi: 701
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 0 zahvalnice(a/u) za 0 priloga
Ljudi budimo srecni sto imamo ovaj forum, na kome je lepo okupiti se i razmeniti misljenje i dosta sta nauciti o ovom nasem hobiju.
Da se Vumi kao pravi administrator drzi pravila ( kao recimo ovde u fr. gde nesmes pomenuti gde si sta nasao, osim ako nije u sumi ili njivi , jer ako pomenes keramiku na tom mestu gde si to pronasao, dobijas prvo kritike od svih mogucih majmuna kako si upao na neki arheoloski lokalitet,tretiraju te pljackasem, brisu ti -postove gde prikazes vise od 7-8 novcica i kazes da si ih nasao na jednom mestu jer je to za njih neprijavljeni lokalitet, ili kao meni sto sam rekao da sam to nasao u srbiji, kako sam ja pljackao neki lokalitet i sve to prokrijumcario u fr, prvo reakcije i svadja a onda brisanje to sa njihovog foruma jer su oni u skladu sa zakonom ...) nebi smeli pricati to sto pricamo i kazivati i pokazivati jedni drugima nalaze koji vecinom dolaze sa nekog lokaliteta koji je najverovatnije uveden i na neku ruku zasticen.
Svaka tebi cast Vumi na toleranciji, a i ako izbrises ili promenis neki post mislim da nije zato sto ti se moze vec zato sto nije u skladu sa tvojim forumom i to je tvoje pravo kao sto bi bilo pravo svakog od nas da ima svoj sajt. A sem toga pravilo foruma postoji http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2 pa je red kao i na svakim forumima da se pridrzavamo istog.
Pozz Stef...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
* [I]Zabluda je videti ono što ne postoji, ali i ne videti ono što postoji.[/I]
* [I]Kad imaš sve, ne vidiš ništa. Progledaš tek kad nemaš ništa.[/I]
[I]* Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju ni malo.[/I]
  #26  
Staro 13.12.2007, 01:00
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Vumi, postavi kasicu prasicu da ju natrpamo, nije pošteno da sam snosiš ove troškove koji baš i nisu zanemarivi.
  #27  
Staro 13.12.2007, 01:08
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
prasica da bude debela

Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Vumi, postavi kasicu prasicu da ju natrpamo, nije pošteno da sam snosiš ove troškove koji baš i nisu zanemarivi.
Pa ko hoce dobrovoljno hoce ,ko nece nemora niko ne primorava.
  #28  
Staro 13.12.2007, 02:11
IVLIANVS
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
@Ivlianus

Sto se tice brisanja tvojih postova...sam si mi napisao u PP da ti izbrisem sve postove, sto ja ipak nisam ucinio.
Sto su ti izbrisani postovi o prodaji detektora i o mikroskopu to ne znam (ako i jesu uopste)...mozda se radi o tome da je kompletan podforum "BAZAR" iskljucen za priloge.


Nauci vec jednom da je forum mjesto gdje se svako moze oglasiti sa svojim misljenjem, nije bitno da li se ono tebi dopalo ili ne.

Eto, i ovaj put sam ti poklonio prilicno vremena i zamolio bih te da prestanes pisati svasta o (meni) nama.

Tacno je da sam ti poslao PP u kojoj sam te zamolio da me obrises sa Foruma i da obrises sve moje postove.Razloge sam vec naveo...

Dalje..moj oglas je bio u bazaru.Obrisan je i meni vise nije dozvoljeno postavljati priloge u njemu?!U redu,preci cu preko toga
Preci cu i preko Enigminog komentara u vezi mog pronalaska:
"pronadjoh na internetu isti takav komad-samo original"
to nije iznosenje misljenja-to je prepotentan i zloban komentar nekoga ko misli da je popio svu pamet ovog sveta u vezi arheologije.
Ja sam u zivotu samo jednom drzao fals u ruci i nikad vise...Imam 41 godinu i ponosno mogu da kazem kako trazim novcice od svoje 7 godine.Tada sam sa ocevim vojnim asovom iskopao prvi novcic u Licinijusovim termama-koji i dan danas stoji u albumu.
Mnogi se pitaju-zasto sam i dalje na ovom forumu kad sam tako ogorcen na moderatore.
Zbog toga sto je moja ljubav prema arheologiji veca od bilo kakve sujete.
I zaista cemu sva ta prepucavanja oko gluposti.
Ja cu istog trenutka da prestanem ali zelim minimum postovanja i izvinjenje od nekih ljudi.
Evo ja se prvi izvinjavam svima koje sam uvredio nekim svojim postovima-vrlo sam impulsivan i ivek kazem ono sto mislim-zato bas u zivotu nisam najbolje prolazio...samo sto se tice posla i novca.
Ja sam svoje teske miliarense i zlatnike odavo pronasao-to su moja zena i dvoje dece.
Sve ostalo je p..... dim
  #29  
Staro 13.12.2007, 11:29
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
Julianus u kom gardu su se nalazile te terme?
Dobio sam na poklon knjigu tlo Srbije zavicaj rimskih careva i licinije je uvrscenj u nju al pise da bas nije pouzdano odaklen je.Na mapi pokazuju istocni dio Srbije jer je valjda s Galerijem odrastao pa se pretpostavlja da je tu odnekle...
  #30  
Staro 13.12.2007, 14:50
galbin
Gost
 
prilozi: n/a
ljudi potpuno se slazem sa stef74 i njegovim komentarom,a stose tice toga dalismo mi pljackasi ili nismo to zavisi od karaktera samog coveka.nemoga reci da je neko lopov ako je naso nesto na nekoj njivi a dali je ta parela vec registrovana negde kao lokilitet ili ne to nemozemo znati. zato nemojte nikoga suditi po tome.nazalost kada bi zakon bio bilje regulisan nebismo imali takvih problema
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Pitanje fabijanus Zanimljivosti 9 06.10.2007 00:18
jedno pitanje zeljketa Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 1 07.06.2006 23:59
jedno pitanje zeljketa Vrste i namjena 2 06.06.2006 01:11
Pitanje.... Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 9 14.04.2005 03:50


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!