Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 12.08.2009, 16:09
ddundjer
Gost
 
prilozi: n/a
Puno toga je rečeno a ništa dokazano ako su samo nijanse u pitanju kao što je več neko rekao pa koliko je u stvari razlika?(domet,diskr iminacija stabilnost)
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 12.08.2009, 23:50
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ja necu nista opsirno da pisem da ne bude opet reklama..... F 75, F 70, Tesoro Tejon sa duplom D sondom, XP Goldmax power sa 27cm sondom su moji kandidati, Lobo je za ekstremno sitne objekte inace isto nije los sa duplom D sondom...........
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 13.08.2009, 01:26
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ako želite imati sve ove aparate u jednom, jednostavno kupite DFX- 300 i podešavajte parametre aparata po želji.
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 13.08.2009, 08:00
laki
Gost
 
prilozi: n/a
E, da dobar je i F75 Sirmiume (imam ga od skoro)
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 13.08.2009, 16:02
3900d 3900d je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 14.11.2008
prilozi: 380
Zahvaljivao se: 200
Dobio je 131 zahvalnice(a/u) za 46 priloga
Ako ima novih lokaliteta kao sto kazes onda je ne bitno koji aparat uzimas samo cepaj
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 17.08.2009, 02:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Posto i mene trznuse, zelim i ja nesto da kazem. Imam Tesoro Lobo, radio sam sa Goldmaxx powerom, imam Gmaxx II i radio sam i sa njim pa da uporedim malo ova 3 detektora....
POWER: jako brz detektor, jako dubok detektor, isto tako i stabilan detektor, osjetljivost na sitne predmete je odlicna kao i na krupne predmete
GMAXX II: jako dubok detektor, kako sa standardnom sondom tako i sa 27cm sondom, osjetljivost na sitne predmete je sasvim ok (uzimajuci u obzir radnu frekvenciju), prije par dana sam skontao da je dosta osjetljiv na smetnje kada se nalazi u blizini visokonaponskih vodova, brzina detektovanja je ista kao i kod powera
LOBO: detektor sa 3 tona, jako stabilan i miran pri trazenju (naravno, ako je nastelan kako treba), osjetljivost na sitne predmete je odlicna cak i sa vecom DD sondom, diskriminator je dosta ostar i mora se paziti kako se i na koju vrijednost namjesta jer se lako gube sitni srebrnjaci (pretpostavljam i sitno zlato), laksi je od XP detektora ali kada se koristi sa standardnom sondom, mana mu je sto nije ni priblizno brz u detektovanju kao XP detektori a i baterije mu ne traju tako dugo kao kod XP detektora a sto se tice dubine detektovanja mislim da ne zaostaje niti najmanje za XP-ovim detektorima
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 16.03.2011, 17:32
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
mercedes, bmw ili ... ?
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 10.11.2011, 20:48
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Mecedes,BMW ili...Skoda . neko na.ebe sa mercedesom a neko sa Skodom prevali 800.00 KM.
samo se zelim jos jednom zahvaliti covjeku od kojeg sam kupio XP MD. GMAXX je u pitanju ali ja i kao pocetnik sam ga skontao brzo,bar ono osnovno jer je je XP tricky igracka...nije ogranicen. moze se svasta kombinovati ali to mi tek ostaje da dublje prostudiram.
ja nisam promijenio brdo uredjaja a mislim da i necu. kad rasturim GMAXX-a mozda padne kakav DEUS ali do tada ce mnogo vode Savom da protece .meni je GMAXX savrsena igracka.
zivjeli kolege
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!