Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 10.12.2011, 20:43
Mile_k
Gost
 
prilozi: n/a
sta se desava ???

izgleda da kad god se pokrene skakljiva tema nastane blokada !!! o cemu se radi ?
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 10.12.2011, 20:52
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
... lepo rečeno škakljive teme... a kakve zapravo implikacije istih postoje ili mogu postati,... zna jedino Vumi

... ajd'
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 10.12.2011, 21:41
Rosuljac
Gost
 
prilozi: n/a
A koja je to tema, da znamo i mi šta ne smemo?
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 10.12.2011, 21:54
Desert Walker
Gost
 
prilozi: n/a
Vumi je na vrijeme zatvorio temu . neka ostane na ovome,zasto istjerivati nesto sto se istjerati ne moze. samo bi se zakomplikovalo.
ja se javno izvinjavam svim kolegama koje sam (ako sam ) uvrijedio. nije bilo namjerno. moja je situacija takva da svaka 2 ili 3 mjeseca imam priliku da nesto postavljam ,nesto sto eventualno pronadjem a i to nije mnogo. ostatak vremena samo uzivam gledajuci sta drugi postavljaju i pomalo komentarisem i ponekad izvaljujem svasta...naravno sve to uz malu dozu ljubomore
nadam se da mi ne zamjerite a ako i zamjerite nadam se da cete mi reci gdje sam zahebao stvar
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 10.12.2011, 22:03
Korisnička slika od acervonec
acervonec acervonec je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2007
Starost: 55
prilozi: 798
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 120 zahvalnice(a/u) za 82 priloga
Ja sam kriv...
Na forumu se zalažem za konstruktivnu debatu, sa kojom bi nešto postigli u korist svih. Nemam ništa protiv kritičnih komentara u vezi sa konkretnim greškama arheologa i muzealaca (recimo afera Vajfert), ali generalne optužbe protiv arheologa, među kojima su mnogi veoma moralni ljudi, nisu pravi način. Siguran sam, da neki od vas imate pozitivno iskustvo sa arheolozima. Uvjek isti komentari na novinske izveštaje su me iznervirali, pa sam možda bio preoštar u komentaru. Ako sam nekoga uvredio ja se izvinjavam - nije bilo namjerno.

Bilo bi bolje, da u buduče neko od ekipe pre mene obrazloži, da takvi komentari nisu na mestu. Samo međusobno poštivanje i suradnja između tragača, kolekcionara i arheologa če donjeti bolje rešenje u vezi sa ovim hobijem.

Pozdrav!
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 10.12.2011, 22:10
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Acervonec, nisi ti kriv samo zato sto si izneo svoje misljenje koje u potpunosti podrzavam kao sto podrzavam Vumija koji zakljucava svaku temu u kojoj se svadja i vredja jedino sto mi smeta sto mora biti ostriji, brisati postove i zakljucavati pre nego sto se otme kontroli.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 10.12.2011, 22:14
Nezakcij
Gost
 
prilozi: n/a
Svašta se izvali na forumu,nekad i nešto nepotrebno,jbga ljudi smo i griješimo,nekad i generalno trpamo u koš određene profile ljudi,iskusne,neisku sne,arheologe..što kaže kolega acervonec,al bitno da mi u forumu uviđamo pogreške i trudimo se bit objektivniji. Sve u svemu....sve ok!!
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 10.12.2011, 22:43
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
http://www.youtube.com/watch?v=zW-ZqutogB4
Samokritika je osnovni i polazni element djelovanja svakog mladog komuniste.(NE ZAMJERITE MORAO SAM SE NAŠALITI)
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 10.12.2011, 23:53
Korisnička slika od Darko
Darko Darko je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 03.09.2011
Starost: 47
prilozi: 638
Zahvaljivao se: 579
Dobio je 155 zahvalnice(a/u) za 54 priloga
... i ja se izvinjavam...
Stvari nikako ne treba generalizovati i trpati u isti koš... nije sve ni crno ni belo... 4 godine sam plivao u političkom novinarstvu (bio sam i urednik)...
... i činjenica je da u današnje vreme treba biti JAKO OBAZRIV, kako sa svojim ličnim stavovima, tako i onim iskazanim na internetu... Mnogo šta će proći, a neke naizgled bezazlene mogu izazvati probleme... sve zavisi od stavova, gledišta i tumačenja istih...
... ajd'
__________________
Iskopaće tebe Bili...
"Arheologija je puna iznenađenja... Tražiš jedno, nađeš drugo!"
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 11.12.2011, 02:15
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ponekad lanemo koješta i ostanemo živi, to je ljudski.
Važno je priznati i ispraviti pogrešku. Poznajem dosta visokomoralnih ( vrhunskih znalaca ) profesionalaca i kolekcionara, također i gomilu neukih egoista koji su zasjeli na visoke pozicije u struci, o tobožnjim kolekcionarima da ne govorim. Istinski kolekcionari i ljubitelji materijalne ostavštine su čisti rariteti, u gomili prevaranata i neljudi koji se potpisuju pod kolekcionare. Tek kada se riješimo balasta u svojim redovima možemo očekivati da nas poštuju. Isto vrijedi za struku.
Dobrodošle su ove diskusije, nakon njih smo mrvicu tolerantniji i pametniji.
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!