Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Vrste i namjena Sve o vrstama i namjeni ovih aparata...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 20.04.2008, 23:22
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od dragan3 Prikažite prilog
Odlucio sam 99% da kupim Gems kod OKM. Za 2-3 nedelje bih ga uzeo, pa Vas molim za pomoc. Da li ga uzeti ili ne. Za manje pare nemogu nista naci. Strelac se izgubio i ne odgovara na emajle. Iskopajte mi sto vise podatke o njemu. Imam translator prevodioc sa engleskog i preveo sam njegovo upustvo ali mi treba neko ko ima taj aparat da mi kaze nesto o njemu ili sta kazu na nekim drugim forumima ili slicno ili uopste bilo kakvi drugi podaci van upustva.
Dajte pomoc ili me razuverite da ga ne kupujem. Bilo kakvi podaci ce mi dobro doci. Pozdrav.
Pozdrav.Vec sam ranije na forumu i ja pisao o nekim modelima takvih lokatora i skenera.I ja se ovde pridruzujem misljenju da su to bezvezne mnogo reklamirane sprave koje sa prakticnim rezultatima na terenu nemaju nikakve veze.Pored toga i ako postoji neki model koji je vezan racunarom za kasniju obradu podataka,potrebno jeoznavati dobro rad sa racunarom,elektronik u,matematiku.Najgore je sto di lokatori nemaju nikakvu zvucnu indikaciju nalaza.Svi hoce pored ekstremnih mogućnosti da imaju nesto ugradjeno da moze i da iskopa nalaz.Moje misljenje je negativno u pogledu ovih lokatora.Mnogo je rentabilnije nabaviti neki solidan detektor prema novcanim mogucnostima i biti tako siguran u ono sto se radi
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 21.04.2008, 00:24
crni
Gost
 
prilozi: n/a
Mislim da je moj konacni odgovor-No Coment!
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
GEMS Georadar BOKI Testiranje detektora 69 10.01.2009 19:01


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!