Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 28.08.2009, 00:54
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Pored ovog najboljeg hobija na svetu ja imam još jedan:volim da pričam i da čujem dobre viceve. Ovi su dobri ali evo jedan najbolji od svih a ima malo dodirnih tačaka sa zemljom i šta sve iz nje može izaći:
Mujo i Haso su strastveni ribolovci. Mujo svaki dan uhvati po 10 kg ribe a jadni Haso, ništa.
Pita njega haso: "Dobro bolan Mujo, kako to da ti uhvastiš toliko ribe a ja ništa"?
Mijo odgovara: "Pa nije, bolan stvar u štapovima i strpljenju nego u glistama koje imaš-Evo ja naprimer nabavio UREDJAJ ZAVAĐENJE GLISTA IZ ZEMLJE. Odem tamo kod nas na brdo postavim u zemlju katodu i anodu, okrenem na 100 W i gliste same izlaze iz zemlje, idealne na pecanje".
Posle nekoliko dana Haso završio na ortopediji sav izlomljen. Kada mu je Mujo došao u posetu i da ga pita šta se desilo on odgovara:
" E moj Mujo j..o ti m...ku svoju,ja te poslušo. nabavio i ja onaj UREĐAJ. Postavim sve kako si mi rekao ovde anoda, onde katoda. Okrnem na 100W ništa, ja 200 W ništa, ja na 1000W....
JOJ KAD IZAĐOŠE RUDARI IZ KAKNJA I J...ŠE MI M..KU.
narode jel dobar ovaj?
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 28.08.2009, 01:28
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ovo mora da je neki vic,ne verujem da je istina

kako si poceo:
"Pored ovog najboljeg hobija na svetu ja imam još jedan:volim da pričam i da čujem dobre viceve. Ovi su dobri ali evo jedan najbolji od svih"

nadao sam se da ce bar biti smesan

no ljutis.......
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 28.08.2009, 01:40
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
ovo mora da je neki vic,ne verujem da je istina

kako si poceo:
"Pored ovog najboljeg hobija na svetu ja imam još jedan:volim da pričam i da čujem dobre viceve. Ovi su dobri ali evo jedan najbolji od svih"

nadao sam se da ce bar biti smesan

no ljutis.......
Ma naravno da se ne ljutim. Ali vic napisan na ekranu i vic uživo ispričan su dve potpuno raličite stvari. Treba da ga čuješ uživo... stvarno drugačije izgleda i vic je ekstra.
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 28.08.2009, 01:47
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Mujo:Znas li Haso koja je razlika izmedju tus kabine i WC skoljke?
Haso:Naravno da ne.
Mujo:Znaci ti si taj!!!
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 28.08.2009, 01:48
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Vrhunac zapleta spanske serije, je kada huan pablo sazna da sam sebi dodje baba!!!
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 28.08.2009, 01:49
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
imao jedan covek konja,i taj konj lezao par dana,nije se pomerao...i covek pozove veterinara.pregleda ga on i kaze "ostavi ga jos 3 dana,ako se ne pomeri do tada,ti ga ubij".cuje to prase,i treci dan,krene covek sa puskom,da ubije konja,a prase ode do konja i kaze mu"brzo,ustaj,cuo sam da jerekao veterinar coveku da te ubije,ako se ne pomeris" i konj ustane,i krene normalno da seta.udje covek u stalu,vidi konja kako seta i radosno se prodere "zeno,ustao je konj,daj da proslavimo,zakolji prase"...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 28.08.2009, 01:50
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
kaze jedan dan zena muzu: "dragi,idem na aerobik"
kaze muz "dobro"
drugi dan,kaze zena muzu "dragi,idem u teretanu"
kaze muz "dobro"
treci dan kaze zena muzu "dragi,idem na jahanje"
kaze muz "idi,konj je vec zvao 3 puta"
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 28.08.2009, 01:53
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Dolazi Mujo kod Hase kući, kad ono u dvorištu igraju tenis Federer i Nadal.
Šta je, ba, ovo, Haso ? Otkud ova dvojica kod tebe u dvorištu ?
Ma, šuti, uhvatio sam zlatnu ribicu koja ispunjava želje.
Daj je i meni, htio bi i ja neku želju da mi ispuni.
Evo ti je, samo pazi, ribica je malo nagluva.
Ma nema brige, - reče Mujo i odnese ribicu kući.
Posle kratkog vremena, eto ga se vraća sav besan:
Šta je ba, ovo, kakva ti je ovo ribica, ja joj tražio pare a ona mi stvorila jare ??!!
Jesam ti rekao da je gluva! A šta ti misliš, da sam ja tražio VRHUNSKI TENIS?
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 28.08.2009, 02:04
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Dragi mama i tata,
Divno se provodimo na prvom kampovanju. Čika Toma nas tera da pišemo roditeljima za slučaj da ste videli poplavu na televiziji. Mi smo dobro. Samo jedan šator i dve vreće za spavanje je odnela voda. Sva sreća niko se nije udavio jer smo svi bili u planini tražeći Pericu. O da, recite Pericinim roditeljima da je Perica dobro. Ne može sam da piše zbog preloma.
Inače, ja sam se vozio u jednom od spasilačkih džipova. Baš je bilo lepo. Pericu nikada ne bismo našli u mraku da nije bilo munja. Čika Toma je vikao na Pericu zato što je otišao da se šeta sam a nije nikome rekao. Perica kaže da mu je rekao za vreme požara. Verovatno ga čika Toma nije čuo jer je bio pijan.
Jeste li znali da kada se plin stavi u vatru on eksplodira? A čak i posle toga vlažno drvo neće da gori, ali je zato izgoreo jedan šator. I moje pantalone, ali imam bermude. A Dule je sada baš smešan bez kose.
Mi ćemo doći kući u nedelju ako čika Toma popravi kola do tada. Nije bila njegova greška kada smo sleteli sa puta, kaže da su kočnice radile kada smo krenuli. Čika Toma kaže da su kola toliko stara da i nije čudo što se stalno kvare. Nama je zabavno da se vozimo u njima mada nam smeta što su prljava i to što je gužva kada nas je 10 u kolima. Lepo je što nas čika Toma pušta da držimo volan povremeno da bi on mogao da odmori oči. Pošto je Nikola najstariji, čika Toma ga uči da vozi ali samo na planinarskim putevima jer tamo ima malo saobraćaja. Jedino šta smo videli na tim putevima su teški kamioni, kola nema.
Jutros su svi išli na kupanje u jezero ali mene čika Toma nije hteo da pusti jer ne znam da plivam pa sam išao sa njim čamcem preko jezera. Baš je bilo lepo. Još uvek se vidi drveće pod vodom zbog poplave. Čika Toma je baš super, nikada ne viče na nas. Nije se čak ni naljutio kada smo skinuli pojaseve za spasavanje.
Pošto mora da popravi kola mi se trudimo da mu ne pravimo probleme i krijemo se po ceo dan. Čika Toma nikada ne zna gde smo. U početku mu je to smetalo a sada se navikao.
Čika Toma kaže da smo svi prošli osnovnu školu prve pomoći kada se Jovana davila i kada je Ivan sekao drva pa odsekao sebi prst. Ja i Đole smo povraćali ali čika Toma kaže da zna zašto, pa je u redu. Ja mislim da je od piletine koju smo poneli od kuće a zaboravili da pojedemo odmah. Setili smo se tek kada su je pronašle životinje.
Moram sada da idem, idemo do sela da ukrademo markice za pisma, jer para nemamo. Ništa ne brinite ja sam dobro.
p.s. Čika Toma je rekao da vas pitam da li sam ja primio tetanus vakcinu? Šta je to tetanus?
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 28.08.2009, 02:05
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
A eclipse4 dobri su ti ovi svaka čast. A jel znaš šta ispadne kad se ukrste ZEC I KONJ- Zekonja. A jel znaš šta ispadne kada se ukrste kornjača i krokodil-Ispadnu očo kornjači.
Kako se zove ciga koji dolazi iz Amerike-From.
kako se zove ciga koji brzo trči-CIGAN ŠTURA.
Kako se zove cigan koj živi u Kubi-CIGAN CHE
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!