Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > O S T A L O > Zanimljivosti
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Zanimljivosti Sve što nalazite zanimljivo...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 08.01.2008, 21:27
Spencer
Gost
 
prilozi: n/a
čemu onoliki tekst
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 09.01.2008, 06:15
KOMITSKI
Gost
 
prilozi: n/a
"Postovani" banebeograd,

Tvoj post i tvoje pausalno ocenjivanje u njemu, mog posta i mene samog, stvarno ne zasluzuju nikakav dalji komentar. Ipak, moracu da ti odgovorim ovde, bez obzira na to sto je trebalo da mi se obratis privatnom porukom, jer se tvoj post svodi na tvoje licno ocenjivanje mene. Ne znam u kom si ti bane svojstvu ovde ? Vidim da ti ispod nick-a pise "iskusni korisnik", a meni si ti zalicio, iz ovih tvojih nekoliko postova, na nekog druga milicionera. Mozda je umesto onih ociju trebalo da stavis onu veliku lizalicu na kojoj pise STOP MILICIJA i da njom mases po forumu tamo ovamo, a bio bi verovatno i sretan kada bi mogao i neku kaznicu da naplatis zato sto svi ne misle kao ti, a ?
I ) Kao prvo, nije trebalo ni da citas moj post, ako ti je bio predugacak.
II ) Moj post nije bio ni slucajno OFF TOPIC kao sto si rekao i da si ga procitao, video bi da je i te kako na temu, jedino sto je tekst dug i sto sam i sam tek kasnije uvideo i kajem se zbog toga. A ti ako si ga i procitao ceo, a nista nisi, koliko vidim, shvatio, ja tu nista ne mogu da ti pomognem, jer nisam strucan, a ni obucen za pomaganje takvim licima i jedino sto bih mogao je da te drugarski posavetujem da se obratis strucnom licu i ustanovi i zatrazis pomoc. Danas je medicina dosta napredovala.
III ) Ako sam te slomio mojim postom, kako kazes, zbog cega si citao i drugi ?
IV ) A to sto kazes da slutis da sam provalio da na sajtu ima nekoliko finih i slobodnih curica i da sam zbog toga opisao sebe sve sa merama dostojnih manekenske piste, je, veruj mi, izuzetno mizerno s tvoje strane. Bez obzira sto je bilo kakav komentar ovde suvisan, ipak, moram da ti kazem da do sada nisam video ni jedan zenski nick i da nisam iz tog razloga ovde, vec iz razloga koji sam i naveo, a to je, da je sam sajt izvanredan (bez tvojih komentara, tebe, naravno i tebi slicnim). Da si procitao moj ceo post, sto nisi morao, mogao bi da shvatis u kom kontekstu sam i zasto opisao sebe kako izgledam, a ako si ga ceo procitao i kao sto vidim nisi ukapirao, onad imas problem sa IQ-om, a to je neizlecivo i zao mi je zbog toga. Opet cu da ti kazem da sam ziveo 10 godina u Rimu, ali ne da bih ti se pohvalio, jer bas naprotiv, nisam nikakav hvalisavac i takvi ljudi mi nisu simpaticni, vec da ti kazem da nemam ni tri fotografije iz Rima, a ni iz Pariza, Londona, Glazgova ... i da ti vise ne nabrajam, a do sutra bih mogao. Eto toliki sam hvalisavac, a osim toga i ne smatram sebe sa merama dostojnih manekenske piste, kako kazes, jer ne pridajem tome nikakav znacaj. Samo sam bio rekao da sam normalno gradjen, a imam inace 104-5 kg, ato bas i nije za manekene. Povodom ove tvoje izjave bih mogao da ti kazem da svoje komplekse lecis na nekom drugom mestu, a ne da ovde maltretiras ljude i prakticno ih teras sa sajta.
V ) Izuzetno sam bio skoncentrisan na naslov teme i na pisanje o njoj, a uzgred sam odgovorio i na vredjanje koje je bilo upuceno mojoj naciji i mom narodu, koji bi ste vi, preruseni i nakazni potomci Tatara i Huna da oterate cak na Himalaje. Ko zna, mozda je i Yeti razumniji od vas Skita. Ti nisi druze milicioneru bio skoncetrisan na temu, vec samo na moj post i mene licno, tako da si ti promasio temu. A bravo i za savet da bi trebalo da se skoncenrisem. A evo sada cu i da ti se stvarno pohvalim. Moj IQ je 153 (neverovatnih!) i bas me briga ko ce sta da misli povodom toga.
VI ) Nisam gastarbajterisao po Evropi, vec sam tamo ziveo, zezao se i uglavnom provodio. I to, gde sam ja sve bio i sta sam doziveo i proziveo i sta sve radio, ti verovatno ne bi ni 50 zivota da imas. Necu da ti nabrajam cime sam se sve bavio, jer ce da ti izgleda, verovatno, da se ponovo nesto hvalim. Izmedju ostalog, kao hobi mi je bila i trgovina antikvitetima, da gli Etruschi fino a seconda guera mondiale, a naravno cene i zadovoljstvo po tom pitanju su daleko neuporedivi sa Balkanom.
VII ) Izvredjao si mog dobrog prijatelja koji je profesor i doktor nauka, arheologije i istorije umetnosti. Zamisli sebe, ko si ti i kakav autoritet da pausalno vredjas nekog kog uopste i ne poznajes ? Taj covek je i italijanski poslanik u Evropskom parlamentu i necu da ti kazem sta jos drugo. Zasto me nisi pitao da li imam parking kartu ili da li bih hteo da kupim tvoje suncokret semenke ili razglednice, al' nemoj molim te da mi vredjas i prijatelje, ako si vec vredjao i omalovazavao mene.
VIII ) Druze milicioneru, tvoje poznavanje italijanskih psovki je zadivljujuce ! Pokusaj da ukapiras sta si time postigao sto si reko kako se jos na italijanskom kaze zadnjica i to na taj vulgaran i prostacki nacin, koji si jedino i mogao da naucis ? "Kulo" (culo) znaci zadnjica i "sedere" znaci zadnjica. I sta si dobio ? Zadnjica i zadnjica. I to te asocira na Koloseum (COLOSSEO) ? Strasno ! Vidi, "sedere" znaci jos i "sedeti" i u tom slucaju bi mozda i imalo nekog smisla, onako kako ti razmisljas, a sto je u potpunoj suprotnosti sa zabarskim jezikom, jer "SEO" nikako ne moze da znaci "sedeti" na italijanskom, a ni na latinskom, jer se u ovom slucaju kaze kao i na italijanskom "sedere". Onda bi prevod bio "zadnjicom sedeti" sto bi bila tvoja primedba na ono moje zapazanje. Pa tako po tebi Koloseum znaci "zadnjicom-sedeti". Stvarno ima logike ! Onda bi se i "Circo Massimo" ( CIRCVS MAXIMVS ) zvao Koloseum, jer su i tamo sedeli na zadnjicama, a i svaka stolica bi se zvala tako i svaki panj, a pitam se na cemu jos moze da se sedi osim na zadnjici ?! Logika ti je jaca strana. Zasto ne pokusas da napredujes za jedan stepen i kandidujes se za ministra kulture ? Bas bi ti licilo, jer ste i onako slicni.

Sto bi rekli Bugari, " ... kako i da e ... "
Ili Grci " ... lipon ... "
Ili Italijani " ... allora ... " ili " ... dunque ... "
Zamolio bih te lepo, da me vise nikada ne vredjas, jer me ni ne poznajes. A nemoj ni da citas moje postove, posto si mnogo pametan, a oni glupi. Jednostavno ih uvek preskoci. I nemoj da me izazivas da ti ponovo odgovaram ovde da svi citaju i da time maltretiras i mene da pisem i druge da to citaju. Ako imas nesto da kazes najbolje je da mi posaljes privatnu poruku, pa cu tamo da ti sve objasnim o italijanskim psovkama i uopste o svim psovkama na mnogo jezika, posto vidim da si zainteresovan i da istrazujes psovke.
Arapi bi ti odgovorili sa "... ZABI...! "
Nije ni trebalo nikako da ti odgovorim, al' eto ...
odgoovorite sa citatom Opomena
  #23  
Staro 09.01.2008, 09:54
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Ok momci, sada ste rekli jedan drugome sta ste imali pa bi bio red da se vratite na temu. Nemojte da opet tema bude zatvorena zbog licnoga prepucavanja.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 09.01.2008, 17:46
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
"Postovani" banebeograd,

Tvoj post i tvoje pausalno ocenjivanje u njemu, mog posta i mene samog, stvarno ne zasluzuju nikakav dalji komentar. Ipak, moracu da ti odgovorim ovde, bez obzira na to sto je trebalo da mi se obratis privatnom porukom, jer se tvoj post svodi na tvoje licno ocenjivanje mene. Ne znam u kom si ti bane svojstvu ovde ? Vidim da ti ispod nick-a pise "iskusni korisnik", a meni si ti zalicio, iz ovih tvojih nekoliko postova, na nekog druga milicionera. Mozda je umesto onih ociju trebalo da stavis onu veliku lizalicu na kojoj pise STOP MILICIJA i da njom mases po forumu tamo ovamo, a bio bi verovatno i sretan kada bi mogao i neku kaznicu da naplatis zato sto svi ne misle kao ti, a ?
I ) Kao prvo, nije trebalo ni da citas moj post, ako ti je bio predugacak.
II ) Moj post nije bio ni slucajno OFF TOPIC kao sto si rekao i da si ga procitao, video bi da je i te kako na temu, jedino sto je tekst dug i sto sam i sam tek kasnije uvideo i kajem se zbog toga. A ti ako si ga i procitao ceo, a nista nisi, koliko vidim, shvatio, ja tu nista ne mogu da ti pomognem, jer nisam strucan, a ni obucen za pomaganje takvim licima i jedino sto bih mogao je da te drugarski posavetujem da se obratis strucnom licu i ustanovi i zatrazis pomoc. Danas je medicina dosta napredovala.
III ) Ako sam te slomio mojim postom, kako kazes, zbog cega si citao i drugi ?
IV ) A to sto kazes da slutis da sam provalio da na sajtu ima nekoliko finih i slobodnih curica i da sam zbog toga opisao sebe sve sa merama dostojnih manekenske piste, je, veruj mi, izuzetno mizerno s tvoje strane. Bez obzira sto je bilo kakav komentar ovde suvisan, ipak, moram da ti kazem da do sada nisam video ni jedan zenski nick i da nisam iz tog razloga ovde, vec iz razloga koji sam i naveo, a to je, da je sam sajt izvanredan (bez tvojih komentara, tebe, naravno i tebi slicnim). Da si procitao moj ceo post, sto nisi morao, mogao bi da shvatis u kom kontekstu sam i zasto opisao sebe kako izgledam, a ako si ga ceo procitao i kao sto vidim nisi ukapirao, onad imas problem sa IQ-om, a to je neizlecivo i zao mi je zbog toga. Opet cu da ti kazem da sam ziveo 10 godina u Rimu, ali ne da bih ti se pohvalio, jer bas naprotiv, nisam nikakav hvalisavac i takvi ljudi mi nisu simpaticni, vec da ti kazem da nemam ni tri fotografije iz Rima, a ni iz Pariza, Londona, Glazgova ... i da ti vise ne nabrajam, a do sutra bih mogao. Eto toliki sam hvalisavac, a osim toga i ne smatram sebe sa merama dostojnih manekenske piste, kako kazes, jer ne pridajem tome nikakav znacaj. Samo sam bio rekao da sam normalno gradjen, a imam inace 104-5 kg, ato bas i nije za manekene. Povodom ove tvoje izjave bih mogao da ti kazem da svoje komplekse lecis na nekom drugom mestu, a ne da ovde maltretiras ljude i prakticno ih teras sa sajta.
V ) Izuzetno sam bio skoncentrisan na naslov teme i na pisanje o njoj, a uzgred sam odgovorio i na vredjanje koje je bilo upuceno mojoj naciji i mom narodu, koji bi ste vi, preruseni i nakazni potomci Tatara i Huna da oterate cak na Himalaje. Ko zna, mozda je i Yeti razumniji od vas Skita. Ti nisi druze milicioneru bio skoncetrisan na temu, vec samo na moj post i mene licno, tako da si ti promasio temu. A bravo i za savet da bi trebalo da se skoncenrisem. A evo sada cu i da ti se stvarno pohvalim. Moj IQ je 153 (neverovatnih!) i bas me briga ko ce sta da misli povodom toga.
VI ) Nisam gastarbajterisao po Evropi, vec sam tamo ziveo, zezao se i uglavnom provodio. I to, gde sam ja sve bio i sta sam doziveo i proziveo i sta sve radio, ti verovatno ne bi ni 50 zivota da imas. Necu da ti nabrajam cime sam se sve bavio, jer ce da ti izgleda, verovatno, da se ponovo nesto hvalim. Izmedju ostalog, kao hobi mi je bila i trgovina antikvitetima, da gli Etruschi fino a seconda guera mondiale, a naravno cene i zadovoljstvo po tom pitanju su daleko neuporedivi sa Balkanom.
VII ) Izvredjao si mog dobrog prijatelja koji je profesor i doktor nauka, arheologije i istorije umetnosti. Zamisli sebe, ko si ti i kakav autoritet da pausalno vredjas nekog kog uopste i ne poznajes ? Taj covek je i italijanski poslanik u Evropskom parlamentu i necu da ti kazem sta jos drugo. Zasto me nisi pitao da li imam parking kartu ili da li bih hteo da kupim tvoje suncokret semenke ili razglednice, al' nemoj molim te da mi vredjas i prijatelje, ako si vec vredjao i omalovazavao mene.
VIII ) Druze milicioneru, tvoje poznavanje italijanskih psovki je zadivljujuce ! Pokusaj da ukapiras sta si time postigao sto si reko kako se jos na italijanskom kaze zadnjica i to na taj vulgaran i prostacki nacin, koji si jedino i mogao da naucis ? "Kulo" (culo) znaci zadnjica i "sedere" znaci zadnjica. I sta si dobio ? Zadnjica i zadnjica. I to te asocira na Koloseum (COLOSSEO) ? Strasno ! Vidi, "sedere" znaci jos i "sedeti" i u tom slucaju bi mozda i imalo nekog smisla, onako kako ti razmisljas, a sto je u potpunoj suprotnosti sa zabarskim jezikom, jer "SEO" nikako ne moze da znaci "sedeti" na italijanskom, a ni na latinskom, jer se u ovom slucaju kaze kao i na italijanskom "sedere". Onda bi prevod bio "zadnjicom sedeti" sto bi bila tvoja primedba na ono moje zapazanje. Pa tako po tebi Koloseum znaci "zadnjicom-sedeti". Stvarno ima logike ! Onda bi se i "Circo Massimo" ( CIRCVS MAXIMVS ) zvao Koloseum, jer su i tamo sedeli na zadnjicama, a i svaka stolica bi se zvala tako i svaki panj, a pitam se na cemu jos moze da se sedi osim na zadnjici ?! Logika ti je jaca strana. Zasto ne pokusas da napredujes za jedan stepen i kandidujes se za ministra kulture ? Bas bi ti licilo, jer ste i onako slicni.

Sto bi rekli Bugari, " ... kako i da e ... "
Ili Grci " ... lipon ... "
Ili Italijani " ... allora ... " ili " ... dunque ... "
Zamolio bih te lepo, da me vise nikada ne vredjas, jer me ni ne poznajes. A nemoj ni da citas moje postove, posto si mnogo pametan, a oni glupi. Jednostavno ih uvek preskoci. I nemoj da me izazivas da ti ponovo odgovaram ovde da svi citaju i da time maltretiras i mene da pisem i druge da to citaju. Ako imas nesto da kazes najbolje je da mi posaljes privatnu poruku, pa cu tamo da ti sve objasnim o italijanskim psovkama i uopste o svim psovkama na mnogo jezika, posto vidim da si zainteresovan i da istrazujes psovke.
Arapi bi ti odgovorili sa "... ZABI...! "
Nije ni trebalo nikako da ti odgovorim, al' eto ...

Komitski, čitajući ovo što si naškrabao, došao sam do zaključka da si popio previše tinte, ovaj tvoj IQ je čista nebuloza, da nije, nebi pisao ove gluposti. Koliko vidim, Ti si izgubljen u vremenu i prostoru, jer je to jedino opravdanje za ove tvoje gluposti. Molim te otkuda ti hrabrost da Ti krojiš povijest ovih naših prostora, ako baš hoćeš i kompletnu povijest staroga svijeta. Perun je bio blizu, a to govori, da Ti nemaš pojma o Sanskrtu, iskonskoj filozofiji i starim Arijcima ? Bane je ljudina, a Ti si, milicajac, kojega su službe ubacile da pokuša zaebat ovu realnost i sklad. Što se mene tiče, pun mi je kujac polupismenih agenata i provokatora! Nemoj se ljutiti, ali siguran sam da su za tu prljavu igru mogli odabrati kvalitetniju i obrazovaniju osobu.
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 09.01.2008, 17:58
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
I ) Kao prvo, nije trebalo ni da citas moj post, ako ti je bio predugacak.
citao sam ga do kraja nadajuci se da cu ipak procitati nesto vredno i pametno, ocigledno to je izostalo, ali ne brini nece se ponoviti, mislim na citanje, ti naravno nastavi da pises monologe, jednog dana od toga mozes saciniti divnu zbirku gluposti
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
II ) Moj post nije bio ni slucajno OFF TOPIC kao sto si rekao i da si ga procitao, video bi da je i te kako na temu, jedino sto je tekst dug i sto sam i sam tek kasnije uvideo i kajem se zbog toga. A ti ako si ga i procitao ceo, a nista nisi, koliko vidim, shvatio, ja tu nista ne mogu da ti pomognem, jer nisam strucan, a ni obucen za pomaganje takvim licima i jedino sto bih mogao je da te drugarski posavetujem da se obratis strucnom licu i ustanovi i zatrazis pomoc. Danas je medicina dosta napredovala.
eh da su svi tako dobri i usluzni kao ti gde bi mi bio kraj,
cuo sam ja da je medicina napredovala , ali kad vidim takve komitske primerke kojima nisu pomogle ni one cudne kosulje sa dugackim rukavima koji se vezuju na ledjima kao i svakodnevni elektorsokovi onda moja vera u iste institucije rapidno opada, i sta kazes lecenje u rimu i grckoj je sigurno mnogo naprednije nego u niskoj banji cccccc mogao bi da mi pomognes barem opisom tretmana kojim su tebi pomagali u inostranstvu...
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
III ) Ako sam te slomio mojim postom, kako kazes, zbog cega si citao i drugi ?
samo je jedno objasnjenje -znas valjda za onu izreku "nada umire zadnja"
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
IV ) A to sto kazes da slutis da sam provalio da na sajtu ima nekoliko finih i slobodnih curica i da sam zbog toga opisao sebe sve sa merama dostojnih manekenske piste, je, veruj mi, izuzetno mizerno s tvoje strane. Bez obzira sto je bilo kakav komentar ovde suvisan, ipak, moram da ti kazem da do sada nisam video ni jedan zenski nick i da nisam iz tog razloga ovde, vec iz razloga koji sam i naveo, a to je, da je sam sajt izvanredan (bez tvojih komentara, tebe, naravno i tebi slicnim). Da si procitao moj ceo post, sto nisi morao, mogao bi da shvatis u kom kontekstu sam i zasto opisao sebe kako izgledam, a ako si ga ceo procitao i kao sto vidim nisi ukapirao, onad imas problem sa IQ-om, a to je neizlecivo i zao mi je zbog toga. Opet cu da ti kazem da sam ziveo 10 godina u Rimu, ali ne da bih ti se pohvalio, jer bas naprotiv, nisam nikakav hvalisavac i takvi ljudi mi nisu simpaticni, vec da ti kazem da nemam ni tri fotografije iz Rima, a ni iz Pariza, Londona, Glazgova ... i da ti vise ne nabrajam, a do sutra bih mogao. Eto toliki sam hvalisavac, a osim toga i ne smatram sebe sa merama dostojnih manekenske piste, kako kazes, jer ne pridajem tome nikakav znacaj. Samo sam bio rekao da sam normalno gradjen, a imam inace 104-5 kg, ato bas i nije za manekene. Povodom ove tvoje izjave bih mogao da ti kazem da svoje komplekse lecis na nekom drugom mestu, a ne da ovde maltretiras ljude i prakticno ih teras sa sajta.
1. da si samo malo vise vremena proveo u citanju postova na sajtu mogao bi da vidis da ima i zenskih profila
2. tema teksta na koji si ti pisao onaj "rat i mir" od monologa je "put rimskih careva" pa ako ti vidis neku slicnost izmedju tebe i i tvoje visosti /185 cm, skladno gradjen/kosovskog boja ili mesta gde si ti sluzio vojsku ili drzao kafic i rimskih careva onda pod hitno moram da saljem dopis u mensu da preispitaju na koji nacin neki dobijaju rezultate testiranja " IQ "neverovatnih" 153"
3. tebe niko nije "terao sa sajta", ali s obzirom na sve tvoje do sada prikazane kvalitete mozda nije lose da pronadjes neki adekvatniji sajt koji bi u tebi prepoznao autenticnog junaka srpske kaldrme koji je preko noci iz opanaka presao u pradu, moj predlog su sajtovi i chatovi za upoznavanje i druzenje gde mozes naci prilicno blago retardinih zenskica i deckica koji ce sa neobicnom paznjom da slusaju tvoje tirade o uspehu u tudjini i nesretnim okolnotima zbog kojih si se vratio u rodni kraj, ako ne znas na koje sajtove mislim samo idi na google i kucaj "gay",siguran sam da ces se snaci ,sretno...
4. nemas slike iz rima,pariza,glazgova ali koliko sutra bi mogao da ih nabavis buaahahaha i ja imam takve slike ,ja i tito, ja i hitler, ja i supermen u akciji , merlin monro i ja na moru ....buahahahah
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
VI ) Nisam gastarbajterisao po Evropi, vec sam tamo ziveo, zezao se i uglavnom provodio. I to, gde sam ja sve bio i sta sam doziveo i proziveo i sta sve radio, ti verovatno ne bi ni 50 zivota da imas. Necu da ti nabrajam cime sam se sve bavio, jer ce da ti izgleda, verovatno, da se ponovo nesto hvalim. Izmedju ostalog, kao hobi mi je bila i trgovina antikvitetima, da gli Etruschi fino a seconda guera mondiale, a naravno cene i zadovoljstvo po tom pitanju su daleko neuporedivi sa Balkanom.
pa lepo znaci resocijalizacija je u potpunosti uspela i da su oni tretmani psihoanalize, ludackih kosulja,soba od gume kao i elekrosokova uz svakodnevni 24 satni nadzor dobro uticali na tebe pa si od obicnog peraca casa u kaficu u grckoj uznapredovao u kontroverznog biznismena koji s vremena na vreme dodje u posed i po nekog artefakta sumnjivog porekla cccccccc znas li ti da je to kaznjivo i u tako demokratskom drustvu kakva je italija,
doduse tvoje stanje psihe bi u mnogome mogla da doprinese kao olaksavajuca okolnost i na to se uvek mozes vaditi , samo cuvaj otpusnu listu uvek kraj sebe...
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
VII ) Izvredjao si mog dobrog prijatelja koji je profesor i doktor nauka, arheologije i istorije umetnosti. Zamisli sebe, ko si ti i kakav autoritet da pausalno vredjas nekog kog uopste i ne poznajes ? Taj covek je i italijanski poslanik u Evropskom parlamentu i necu da ti kazem sta jos drugo. Zasto me nisi pitao da li imam parking kartu ili da li bih hteo da kupim tvoje suncokret semenke ili razglednice, al' nemoj molim te da mi vredjas i prijatelje, ako si vec vredjao i omalovazavao mene.
nisam ja izvredjao ni jednog od tvojih prijatelja,ako je to iko ucinio to si bio ti i to pre svega tako sto si ih nazvao prijateljima, gora uvreda za njih nije mogla da se izrekne...
nazalost i dalje nemam suncokret i semenke, ali za lizalicu uvek mozes da se ogrebes kod mene i to necu ni dinar da ti uzmem, casti kuca...
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
VIII ) Druze milicioneru, tvoje poznavanje italijanskih psovki je zadivljujuce ! Pokusaj da ukapiras sta si time postigao sto si reko kako se jos na italijanskom kaze zadnjica i to na taj vulgaran i prostacki nacin, koji si jedino i mogao da naucis ? "Kulo" (culo) znaci zadnjica i "sedere" znaci zadnjica. I sta si dobio ? Zadnjica i zadnjica. I to te asocira na Koloseum (COLOSSEO) ? Strasno ! Vidi, "sedere" znaci jos i "sedeti" i u tom slucaju bi mozda i imalo nekog smisla, onako kako ti razmisljas, a sto je u potpunoj suprotnosti sa zabarskim jezikom, jer "SEO" nikako ne moze da znaci "sedeti" na italijanskom, a ni na latinskom, jer se u ovom slucaju kaze kao i na italijanskom "sedere". Onda bi prevod bio "zadnjicom sedeti" sto bi bila tvoja primedba na ono moje zapazanje. Pa tako po tebi Koloseum znaci "zadnjicom-sedeti". Stvarno ima logike ! Onda bi se i "Circo Massimo" ( CIRCVS MAXIMVS ) zvao Koloseum, jer su i tamo sedeli na zadnjicama, a i svaka stolica bi se zvala tako i svaki panj, a pitam se na cemu jos moze da se sedi osim na zadnjici ?! Logika ti je jaca strana. Zasto ne pokusas da napredujes za jedan stepen i kandidujes se za ministra kulture ? Bas bi ti licilo, jer ste i onako slicni.
znam da ce tebi biti malo teze objasniti neke stvari ,ali da probam onako laicki,
TI si taj koji je povezao zadnjicu i koloseum, i
TI si taj koji je tu teoriju jos ne vidjenu u naucnim krugovima plasirao "neukom" i nadasve neobavestenom profesoru koji je kad je cuo tako nesto zanemeo i seo bas na tu straznjicu najverovatnije pokusavajuci da razmuti sto pre secer u vodi ne bi li se oporavio od soka nastalog cuvsi nesto takvo maestralno,a
JA sam onaj koji je tu tvoju velicanstvenu "teoriju" negirao pokusavajuci na tebi svojstven nacin da priblizim sluzeci se obicnim recima
tako da sad ti vidi kome pripada svrstavanje ciskusa i koloseuma u jedno te isto, mada kad bi samo manje vremena provodio u lecenju a vise bavljenjem arheologijom ili istorijom, shvatio bi neke od slicnosti kao i to da je moderni cirkus upravo otelotvorenje niceg drugog do upravo zabave i igara u koloseumu, odatle upravo i prisustvo velikog broja zivotinja samo sa drugim zadatkom naravno i bez krvavih borbi gladijatora
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
Nije ni trebalo nikako da ti odgovorim, al' eto ...
eeee konacno nesto oko cega ce mo da se slozimo obojica
je bi ga ne ide se sa golo du pe medj pijane turke, znas sta moze da ti se desi...
i da jos i ovo , umalo da zaboravim
Citat:
citat od KOMITSKI Prikažite prilog
meni si ti zalicio, iz ovih tvojih nekoliko postova, na nekog druga milicionera. Mozda je umesto onih ociju trebalo da stavis onu veliku lizalicu na kojoj pise STOP MILICIJA
za lizalicu ako si se uzeleo trebao si da posaljes PP i da svratis malo u beograd, to je onaj mali grad na koji naidjes kad krenes na lecenje u rim, s tim da postoje dva nacina konzumiranja, prva opcija je da kleknes , a drugi je da ja ponesem hoklicu pa da sve ide onako s nogu...
druzba je druzba, ali sluzba je sluzba pa zato ako zatreba neka strucna pomoc slobodno mi se javi, javno ili tajno, ne brini kod mene postoji dikskrecija prema tebi kao pacijentu kao i kod svakog drugog doktora
sretno izlecenje i dug zivot vam zelim, pozzzzz
odgoovorite sa citatom
  #26  
Staro 09.01.2008, 18:08
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Put Rimskih careva je bio trnovit, nije dzaba izreka " preko trnja do zvijezda" sve je lijepo zamisljeno samo da uspije.
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 09.01.2008, 18:26
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
Svi ti carevi su rodjeni na tlu Rimskoga carstva, to sto se kaze da su rodjeni na tlu Srbije nema veze sa vezom. Srbija tad je bila negdje ispod Himalaja.
perune procitaj molim te jos jednom, sto si napisao , bez ljutnje ....
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 09.01.2008, 18:29
KOMITSKI
Gost
 
prilozi: n/a
Mogu samo da vam kazem da ste mnogo jadni i bedni i bas mizerni. Samo sam procitao po par redova i dalje me i ne interesuje sta ste pisali. Mislio sam da se ovde skupljaju normalni i malo uceniji ljudi, kad ono uzasavajuca koncentracija mongoloida, morona i semenkara, na tako malom mestu.
Doci ce vam glave ta Srbija, koju toliko mrzite, vrlo uskoro !
Steta je uopste i sto trosite kiseonik. Pih !
odgoovorite sa citatom
  #29  
Staro 09.01.2008, 18:30
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od perun Prikažite prilog
Vidis Bane ovo ispod Himalaja je upitno, jezik ( sanskrit ) koji se koristio kod naroda koji je tad zivio ispod Himalaja je slican srpskom jeziku cak kazu da 20% rijeci imaju isti naziv i znacenje.
...tko to kaze , ljudi moji svasta mozes da ovdije procitas . ... na ...ja ....
odgoovorite sa citatom
  #30  
Staro 09.01.2008, 18:41
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Komitski, čitajući ovo što si naškrabao, došao sam do zaključka da si popio previše tinte, ovaj tvoj IQ je čista nebuloza, da nije, nebi pisao ove gluposti. Koliko vidim, Ti si izgubljen u vremenu i prostoru, jer je to jedino opravdanje za ove tvoje gluposti. Molim te otkuda ti hrabrost da Ti krojiš povijest ovih naših prostora, ako baš hoćeš i kompletnu povijest staroga svijeta. Perun je bio blizu, a to govori, da Ti nemaš pojma o Sanskrtu, iskonskoj filozofiji i starim Arijcima ? Bane je ljudina, a Ti si, milicajac, kojega su službe ubacile da pokuša zaebat ovu realnost i sklad. Što se mene tiče, pun mi je kujac polupismenih agenata i provokatora! Nemoj se ljutiti, ali siguran sam da su za tu prljavu igru mogli odabrati kvalitetniju i obrazovaniju osobu.
i ja stojim iza tvoga texta sto si napisao Enigma .....
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Knjiga sa mapama rimskih ostava Vumi Zanimljivosti 18 13.03.2007 16:49
Biste rimskih vladara Vumi Antika 4 01.07.2005 13:58


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!