Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > XP
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

XP Svi xp modeli

Odgovor
 
Teme - opcije
  #21  
Staro 29.04.2014, 20:30
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Sad se setih ...
Negde sam video da postoji odašiljač bluetoot signala čiji konektor odgovara onom okruglom, koji se nalazi kod većine detektora... Isto kao bluetoot za USB činč samo ide onaj okrugli... Onda se to metne u taj priključak, uključi se, jedino preostaje da nabavimo bluetoot slušalice.. i eto bežičnog prenosa zvučnog signala.
Eto možda sam nekom dao ideju, obzirom da sam o istoj razmišljao iz razloga što je kabal kabal uvek zasmeta i lomi se i lako se kida kada mlatimo tamo vamo...
Hm . . .
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #22  
Staro 29.04.2014, 20:40
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od miligor Prikažite prilog
Ne znam za pse, ali da li ste vi koji radite sa xp aparatima primetili da ako ima fazana u blizini uvek se javljaju, ne znam da li im frekvencija zvuka smeta.
Eto novog rjesenja za lovce, prodati im Deusa i nece im trebati ker u lovu, fazani ce sami da se otkrivaju
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #23  
Staro 29.04.2014, 20:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Avgvste, ideja je stara nekoliko godina, Problem je u kasnjenju signala i o iskljucivanju istih ako neko vrijeme nemas nikakav Signal. Oni koji imaju vodeci ton na detektoru, namjestali su ga tako da se uvijek cuje i bio je rijesen Problem sa iskljucivanjem, ovaj drugi bas i nije....neki tvrde da im radi sve odlicno a neki da ne mogu uopste raditi sa Tom kombinacijom, valjda zavisi od vrste detektora takodje.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #24  
Staro 29.04.2014, 20:54
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Jbg.. mislio sam na moju ideju.. mislim na ono što sam sam skontao, bez gledanja drugih mogućih rešenja.
Ali eto dobih odgovor i na tu eventualnu "inovaciju". Tako da odustajem od traženja konekcije...
To ono... dođeš kući sa terena a tek onda se javi zvuk na slušalicama.. Hahhah
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #25  
Staro 29.04.2014, 21:57
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Avguste moram te voditi jedareda na neki teren bogat zmijama i sitnom bronzom! A povescemo i nekog lovca, jer kakav je sremacki nedeljni rucak bez supe od fazana.
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku na prilogu
  #26  
Staro 29.04.2014, 22:03
ObeliX
Gost
 
prilozi: n/a
ja sam otkako znam za sebe lunjao po sumama i nikad ali nikad nisam vidio poskoka ili sarku u sumi...na rubovima suma da,gdje ima sunca i na suhom liscu ima . vidjoh malog poskoka prosle godine u oktobru mjesecu u rijetkoj hrastovoj sumi za toploga dana a cijelo ljeto ni jedne nisam vidio zmije u sumi. vise me je strah sikare i visoke trave
odgoovorite sa citatom
  #27  
Staro 30.04.2014, 12:22
samis
Gost
 
prilozi: n/a
Miligore, jeli teren iznad ili ispod streke tj vinski ili svinjski deo? Moguli se prikljuciti ali u kasnu jesen ili rano prolece kad nema ovih sto gmizu
odgoovorite sa citatom
  #28  
Staro 30.04.2014, 13:36
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Vinski, pa i preko limesa!
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
slusalice... eclipse4 Testiranje detektora 63 03.03.2011 13:52
bezicne slusalice banebeograd Zanimljivosti 20 21.11.2008 21:16
Nove bezicne slusalice za XP detektore zeljketa Vrste i namjena 3 08.09.2007 22:46
Slusalice x_lav Vrste i namjena 7 23.03.2005 00:37


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!