Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #61  
Staro 04.07.2012, 10:27
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Bane ne sikiraj se prodaćeš i ti ponešto a svjetlosna godina je mjera za dužinu a ne za vrijeme
odgoovorite sa citatom
  #62  
Staro 04.07.2012, 11:00
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
kosuca, ja se za sebe ne sekiram,
malo mi je frka za xp , minelab i fisher jer im je prodaja drasticno opala od kad su nasi genijalci preuzeli primat u proizvodnji,
eto i garet i tesoro su poceli da se znoje od muke kad vide kako polako ali sigurno propadaju...

ps.
mozda je u normalnim uslovima svetlosna godina to sto ti kazes,
ali kod nasih majstora svi fizicki zakoni padaju u vodu,
oni stvaraju i pisu nove fizicke zakone, prepravljaju njutnova pravila,

onomad se i ajnstajn dizao iz groba da cestita na uspesima i inovacijama koji su postignuti na IGSL-u
samo jos da nadju nekog ko ce konstruktora tog maestralnog aparata da nagovori da odbaci tu kantu od deusa i pocne da koristi IGSL , svojih ruku delo hahahhahaha
odgoovorite sa citatom
  #63  
Staro 04.07.2012, 11:16
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Ne poznam tog majstora aparat sam kupio od našeg člana,a ne znam ni šta koristi,u svakom slučaju i ja bih koristio Deusa da ga imam .A što se tiče garetovih aparata pogotovo serije ACE e to su već igračke poredeći ih sa Waveom.Ja sam bio presretan kad sam prodao svoj ACE 250 i kupio kineza GC-1023 a da ne pominjem rukotvorine koje su nemjerljivo bolje od tog klepetala koje je kako kažu najprodavaniji aparat na planeti.
odgoovorite sa citatom
  #64  
Staro 04.07.2012, 11:28
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
kosuca,
potpuno si u pravi GC-1023 je cudo tehnike,
wave je jos bolji a IGSL je sve to i jos mnogo toga preko.

samo mi nije jasno sto ga niko od konstruktora do njegovih najboljih prijatelja vise ne koristi nego brze bolje prodaju...

nije valjda da bi kupili deus ,
pardon htedoh reci DA BI KUPILI DEUS
odgoovorite sa citatom
  #65  
Staro 04.07.2012, 11:28
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Ove godine sam kupio tri aparata ,mogao sam za taj novac kupiti Deusa.Deus je Deus ali tri puta je tri puta.
odgoovorite sa citatom
  #66  
Staro 04.07.2012, 11:29
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
ako si kupovao ova tri sto pominjes onda bolje da si ipak kupio jedan al dobar metal detektor
odgoovorite sa citatom
  #67  
Staro 04.07.2012, 11:34
kosuca
Gost
 
prilozi: n/a
Dobre su ove rukotvorine ite kako dobre.
odgoovorite sa citatom
  #68  
Staro 04.07.2012, 12:35
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Ne znam šta vi mislite ali se meni ne sviđa, skrnavština bilo kojeg našeg proizvoda... Sve je napravljeno apa trapa, kada bi uzeo da mlatim sa njim mislim da bi se raspao za nekoliko dana korošćenja. Pa majku mu, ako već prodaju te ručne radove, zašgto onda već jednom ne ulože malo više truda i novca da naprave kućište koje ne samo da sadrži dobru elektroniku nego da je i n aoko lepo.
Ja se ovimhobijem bavim isključivo zbog hobija, materijalna strana me ne interesuje i zbog toga volim da nosim korisnu i na oko lepu mašinicu, koja je lagana da ne odvali ruku posle celodnevnog traženja.
I mislim da imam dobar aparat koji za sada ispunjava sve moje kriterijume.
Daleko od toga da mislim da kod nas nema dobrih aparata, ali kako to kod nas ide.. znaš ti nas yebo ti nas... Polovina oće da se obogati preko noći i hoće da te zahebe na prvom koraku.
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
  #69  
Staro 04.07.2012, 13:06
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
da se ispuni zelja svima na forumu

imao sam blizak susret sa tipom koji je nosio rucno pravljen aparat neznam koje je marke bio,na jednom stvarno dobrom terenu..aparat je po njemu kako on kaze j...kevu koliko je dobar,imao tezine oko 3kg,i svaki ga je cas nesto popravljao i dodavao neke turbo dubine i sta ti ja znam neke inovacije na njemu u smislu sad ces da vidis sta je aparat..vazi i krenemo polako posle jedno dva sata vremena pita mene jesi nasao nesto vidim samo trpas u torbicu,ja kazem jesam nekih tridesetak parica i par denara i jedno dva tri anoniniana...****s je.... pa ja ni paricu nisam nasao.a otpala mi je ruka..bi me zao coveka i kazem ma salio sam se nema nista...a on ce eto ti vidis samo si bacio pare na to govno od aparata,..tako da sam ipak morao da ga razocaram i pokazem sta sam nasao sa deusom za nekih nepunih dva sata vremena...baja se spakovao i kuca.....sto opet neznaci da svi pravljeni aparati nisu dobri...
odgoovorite sa citatom
  #70  
Staro 04.07.2012, 13:27
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.465
Zahvaljivao se: 546
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Jeste puno je....
Ali to su nevesele teme......
A ja lično ne volim te nevesele teme i nevesela, neželjena događanja, a mislim da i ostali ne vole...
I šta bi.. ništa od aparata a sekulitatea?
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novo u forumu Vumi Testiranje detektora 0 19.09.2009 20:17
Aktiviranje korisnickoga racuna na forumu Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 22.02.2007 23:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!