Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Testiranje detektora
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Testiranje detektora Ovdje možete pročitati rezultate testiranja raznih detektora i takođe unijeti vaše rezultate testiranja...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #41  
Staro 05.02.2011, 17:25
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ma mislio sam na to dal je razlika velika ili ne,nista vise.
a za plastiku te ne razumem
zapravo pola te ne razumem
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #42  
Staro 06.02.2011, 02:21
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Mala sonda je mozda malo mirnija od vece ali ja senzitivnost nikada ne odvrcem do kraja,
onda ispada da je nemiran i sa malom ,a sa velikom ne moze da se radi od nestabilnosti_sala mala.
mogu reci za explorera da sa sondom od 20cm,nisam imao toliko problema sa zemljom,ali je dubina bila smesno mala.kada bih je priblizio zemlji gde je jako mineralizovana feritom,hvatala bi zemlju na 5-6 cm.
sa sondom od 32x20cm elipsasta hvatala bi zemlju na 20cm.
a exelerator od 45cm. na 30cm. i vise.
tako da sam konstatno imao signal na gvozdje ,nailaskom na dobru metu,samo bi ucutao,gutao je knedle katastrofa
odgoovorite sa citatom
  #43  
Staro 06.02.2011, 11:43
laki
Gost
 
prilozi: n/a
ja sam se svih tih problema resio kupivsi pravi detektorali necu da vam kazem koji...
odgoovorite sa citatom
  #44  
Staro 06.02.2011, 12:26
Comodus
Gost
 
prilozi: n/a
E sad...ima terena za sve...
odgoovorite sa citatom
  #45  
Staro 06.02.2011, 12:47
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Citat:
citat od pdragan Prikažite prilog
onda ispada da je nemiran i sa malom
Vjeruj mi, kada sam pisao ove rijeci razmisljao sam o tome ko ce prvi da mi napise ovo sto si ti napisao . Naravno da je detektor nemiran i sa malom sondom, ali samo ako ga, ako svi u Srbiji, "odvrnes" do kraja tj namjestis mu SENS na maximum.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #46  
Staro 06.02.2011, 16:25
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ako mu sens nije bar do crvene tacke, ne vidim po cemu je xp poseban....
onda je to masina koja je kao i svaka druga masina napravljena cak i pre par desetina godina,apsolutno,TVR DIM apsolutno nista posebno.

ako se radi sa njim ko sto braca englezi kazu sa sens na 12h....to je igracka nije detektor.

to je kao kad bi postojao auto koji ide 1000km/h i kosta 100.000evra....ali preporucljivo je da se vozi max 150km/h jer ce posle 150km/h da bude nestebilan a mozda mu cak i tockovi ispadnu.
onda je logicno da cu kupiti recimo.....sta?..... jel jugo ide 150?a moze se priustiti za 500evra
ili mozda neka mecka koja ide sigurno i do 200 bez rizika a kosta recimo 15.000e...

zakljucak:
-detektor je jako dubok hvata sester na 40cm.....al da bi radio normalno i bez smetnje,laznih sniga,da mu trava ne bi smetala i ostale dzakonije...koristit e mu pola snage...tj. stisnite palceve i molite se da taj sester vidi na 20cm

mmm.....ovaj kompjuter je odlican...samo sto ne radi.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
  #47  
Staro 06.02.2011, 16:45
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Eclipse, iz tvojih rijeci nekako zakljucujem da ti sa tvojim GMP-om nisi ni malo zadovoljan i da mi non stop pribacujes sto sam ti ga prodao. Jesam li u pravu ili me osjecaj samo vara?
Zasto ga ne prodas ako nisi zadovoljan njime i opet se vratis na cezara ili kojeg si vec imao?
Kada god napises nesto o gmp-u, pitam se da li sam te stvarno prevario sto sam ti ga prodao? Mozda me osjecaj vara (to ne cini bas cesto)?
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #48  
Staro 06.02.2011, 17:20
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
ako mu sens nije bar do crvene tacke, ne vidim po cemu je xp poseban....
onda je to masina koja je kao i svaka druga masina napravljena cak i pre par desetina godina,apsolutno,TVR DIM apsolutno nista posebno.

ako se radi sa njim ko sto braca englezi kazu sa sens na 12h....to je igracka nije detektor.

to je kao kad bi postojao auto koji ide 1000km/h i kosta 100.000evra....ali preporucljivo je da se vozi max 150km/h jer ce posle 150km/h da bude nestebilan a mozda mu cak i tockovi ispadnu.
onda je logicno da cu kupiti recimo.....sta?..... jel jugo ide 150?a moze se priustiti za 500evra
ili mozda neka mecka koja ide sigurno i do 200 bez rizika a kosta recimo 15.000e...

zakljucak:
-detektor je jako dubok hvata sester na 40cm.....al da bi radio normalno i bez smetnje,laznih sniga,da mu trava ne bi smetala i ostale dzakonije...koristit e mu pola snage...tj. stisnite palceve i molite se da taj sester vidi na 20cm

mmm.....ovaj kompjuter je odlican...samo sto ne radi.
Aparat stelujem po mogucnosti, to jest: Sens se okrece na desno dok aparat ne pocne da cvrcka i onda se malo vrati nazad, to nekada moze biti do kraja a nekada oko crvene strelice. Jos nikada nisam morao spustiti Sens na 12h da bi mogao traziti. Mora da su kod tebe svi uslovi takvi da bas sve to smeta Goldmaxu a ostalim aparatima ne.
Radio sam sa mojim aparatom na 30-40m od zeleznicke pruge i jedino sam tu morao sici sa Sensom na oko13h, inace nigde vise.
A sta sam sve iskopao i koliko duboko sa njim to vise ne mogu pisati jer ispada da lazem posle svega ovoga sto sam procitao, mislim da moji nalazi koji su ovde pokazani mogu da potvrde malo moje reci.
Ne nalaze se svi nalazi na povrsini i ovde nema tog terena koji nije pretrazen, ovde se trazi preko 20 godina i ljudi ovde imaju Fisher, White, Minelabove i Tesorove aparate, i sad ja dosao posle njih sa Xpeom i nalazim ono sto su oni propustili.
Po meni su ova tri faktora vazna: sreca, znanje i vestina rukovanja aparatom i kvalitet aparata, ostalo samo dolazi.........
odgoovorite sa citatom
  #49  
Staro 06.02.2011, 18:54
Polanski
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Po meni su ova tri faktora vazna: sreca, znanje i vestina rukovanja aparatom i kvalitet aparata, ostalo samo dolazi.........
za ova tri faktora upravu si sto posto.
odgoovorite sa citatom
  #50  
Staro 06.02.2011, 21:34
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Eclipse, iz tvojih rijeci nekako zakljucujem da ti sa tvojim GMP-om nisi ni malo zadovoljan i da mi non stop pribacujes sto sam ti ga prodao. Jesam li u pravu ili me osjecaj samo vara?
Zasto ga ne prodas ako nisi zadovoljan njime i opet se vratis na cezara ili kojeg si vec imao?
Kada god napises nesto o gmp-u, pitam se da li sam te stvarno prevario sto sam ti ga prodao? Mozda me osjecaj vara (to ne cini bas cesto)?
e moj bratac daleko od toga sta ti mislis ili ti se cini.....neznam odakle ti takva ideja uopste......sad si ga razvalio....

jel sam te ja igde pomenuo?jel sam JA rekao da detektor nije ispravan?
ja govorim uopsteno o aparatu.
ja sam i napisao da si mi izasao u susret kad sam imao problema sa sondom,ako si uspeo procitati.

da sumnjam da si me prevario,detektor ti bi vec bio na vrata,vracen nazad,bez da mi nadoknadis pare.jer ja sam takav covek.
mozes slobodno formatizovati deo memorije u glavi gde ti je podatak o tome da se osecam prevarenim i izmemorisati neku lepsu uspomenu ili informaciju
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!