Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > H O B B Y > Priče...legende...itd
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Priče...legende...itd Ovdje možete unositi razne priče, legende i sl. koje ste negdje čuli ili pročitali...!!!

Tema je zatvorena
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 04.08.2006, 23:37
licinije
Gost
 
prilozi: n/a
Zlatni pojas iz Srema

Pre par godina u okolini Sremske Mitrovice u jednom selu pronadjen je pojas od zlata po prici kako sam cuo pojas je napravljen od 5kg zlata i optocen je dragim kamenjem.pojas je unikatan i pripadao je nekom vojskovodji.Covek ga je nasao na 15cm ispod povrsine zemlje na putu.I pokusao je da proda i jedan kupac je ponudio vise od drugog i kupio ali je ovoj drugi kupac otkucao policiji koja je odmah dosla i zaplenila pojas koji je odnet u Beograd i niko vise nije cuo za njega.Interesuje me dali neko ima slike ili bilo sta o ovom pojasu ?
  #2  
Staro 21.08.2006, 23:59
bokiii
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od licinije
Pre par godina u okolini Sremske Mitrovice u jednom selu pronadjen je pojas od zlata po prici kako sam cuo pojas je napravljen od 5kg zlata i optocen je dragim kamenjem.pojas je unikatan i pripadao je nekom vojskovodji.Covek ga je nasao na 15cm ispod povrsine zemlje na putu.I pokusao je da proda i jedan kupac je ponudio vise od drugog i kupio ali je ovoj drugi kupac otkucao policiji koja je odmah dosla i zaplenila pojas koji je odnet u Beograd i niko vise nije cuo za njega.Interesuje me dali neko ima slike ili bilo sta o ovom pojasu ?

to se i ljudi u Srbiji pitaju
neke novine su i objavile pricu kao gdje je pojas zasto niko ne moze da ga vidi...
  #3  
Staro 22.08.2006, 14:36
Korisnička slika od perun
perun perun je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2005
Starost: 53
prilozi: 794
Zahvaljivao se: 1
Dobio je 1 zahvalnicu za 1 prilog
Ma to su samo price, ko jos baca u zemlju zlatni pojas.
  #4  
Staro 25.12.2006, 23:16
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Pozdrav licinije o avarskom pojasu smo vec pisali ovde na forumu.Sve sto te zanima u vezi njega mozes naci na ovom linku.

http://www.vumidet.net/forum/showthr...=avarski+pojas
Tema je zatvorena

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Avarski pojas rammstein Antika 36 23.11.2023 09:56
Turski zlatni novcic Kameleon Novac 33 04.08.2008 19:58
Imperatov pojas........ rammstein Zanimljivosti 13 07.01.2007 05:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!