Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! > Kako?
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar

Kako? Ne snalazite se sa forumom...pitajte...

Odgovor
 
Teme - opcije
  #1  
Staro 01.01.2008, 12:23
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Galerija

Zelim vas obavijestiti da je galerija osposobljena za upotrebu. Svaki registrirani clan foruma moze po zelji da postavlja albume (vise njih tj po temama koje sami izaberete). Sta zelite prikazati drugima a sta ne to mozete sami odluciti. Ne zaboravite da je galerija vidljiva i za goste foruma (fotografije u njoj). Kompletan tekst jos uvijek nije preveden na srpskohrvatski jezik (pokusacu sto je moguce prije da ga prevedem). Zamolio bih svakog, ko bude postavljao galerije (albume), da obrati paznju na velicinu fotografija i njihovu tezinu, jer je max velicina (rezolucija) 640x480 pixli. Zamolio bih takodje da niko ne postavlja albume sa nekim zabranjenim sadrzajima (erotika, politika, rat, reklamiranje, prodaja, potraznja, teme (fotografije) koje bi raspirivale nacionalnu netrpeljivost, ako mi padne jos nesto na pamet dodacu drugi put .
Naravno, ovakve fotografije ili kompletni albumi, bice izbrisani a ako se bude ponovilo bice izbrisan i korisnik (ne samo iz galerije nego i sa foruma).

Mnogi su zeljeli da se galerija postavi ovdje i sada im je i ta zelja ispunjena. Nadam se da ce svi ovo iskoristiti na lijep nacin a ne za neke druge svrhe, jer to bi opet moglo dovesti do nesuglasica i nepotrebnih svadja.
Za koriscenje galerije tj kako se koristi, mozete postaviti pitanja i u ovaj podforum, na zalost sve detalje ne poznajem ni sam jos, ali ono sto sam vidio, rad sa galerijom je prilicno jednostavan.
Zamolio bih da od galerije ne napravite chat stranicu jer ce u tome slucaju komentari na fotografije biti iskljuceni (ako vec i nisu, zaboravio sam ).

Za one koji ne znaju njemacki jezik (kompletan meni od galerije je na tome jeziku tj onaj dio koji jos nije preveden), obecavam da cu uskoro sve prevesti na srpskohrvatski (ima toga prilicno ).

Volio bih da cujem i vase komentare u vezi nove galerije (hvala unaprijed).
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*

Promijenjeno od Vumi (01.01.2008 u 17:15 sati)
odgoovorite sa citatom
  #2  
Staro 01.01.2008, 14:38
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Zelim vas obavijestiti da je galerija osposobljena za upotrebu. Svaki registrirani clan foruma moze po zelji da postavlja albume (vise njih tj po temama koje sami izaberete). Sta zelite prikazati drugima a sta ne to mozete sami odluciti. Ne zaboravite da je galerija vidljiva i za goste foruma (fotografije u njoj). Kompletan tekst jos uvijek nije preveden na srpskohrvatski jezik (pokusacu sto je moguce prije da ga prevedem). Zamolio bih svakog, ko bude postavljao galerije (albume), da obrati paznju na velicinu fotografija i njihovu tezinu, jer je max velicina (rezolucija) 640x480 pixli. Zamolio bih takodje da niko ne postavlja albume sa nekim zabranjenim sadrzajima (erotika, politika, rat, reklamiranje, prodaja, potraznja, teme (fotografije) koje bi raspirivale nacionalnu netrpeljivost, ako mi padne jos nesto na pamet dodacu drugi put .
Naravno, ovakve fotografije ili kompletni albumi, bice izbrisani a ako se bude ponovilo bice izbrisan i korisnik (ne samo iz galerije nego i sa foruma).

Mnogi su zeljeli da se galerija postavi ovdje i sada im je i ta zelja ispunjena. Nadam se da ce svi ovo iskoristiti na lijep nacin a ne za neke druge svrhe, jer to bi opet moglo dovesti do nesuglasica i nepotrebnih svadja.
Za koriscenje galerije tj kako se koristi, mozete postaviti pitanja i u ovaj podforum, na zalost sve detalje ne poznajem ni sam jos, ali ono sto sam vidio, rad sa galerijom je prilicno jednostavan.
Zamolio bih da od galerije ne napravite chat stranicu jer ce u tome slucaju komentari na fotografije biti iskljuceni (ako vec i nisu, zaboravio sam ).

Za one koji ne znaju njemacki jezik (kompletan meni od galerije je na tome jeziku tj onaj dio koji jos nije preveden), obecavam da cu uskoro sve prevesti na srpskohrvatski (ima toga prilicno ).

Volio bih da cujem i vase komentare u vezi nove galerije (hvala unaprijed).
Vumi samo rijeci pohvale za sve sto si dosada ostvario na tvom forumu ....

Promijenjeno od Vumi (01.01.2008 u 17:16 sati)
odgoovorite sa citatom
  #3  
Staro 01.01.2008, 16:04
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Hvala...nadam se da ce vam se svidjeti ova galerija.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #4  
Staro 01.01.2008, 20:48
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Vumi lepo uradjeno samo sam malo zbunjen, el tu svako moze da postavi svoju galeriju fotosa ili samo moderatori?
odgoovorite sa citatom
  #5  
Staro 01.01.2008, 21:00
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od rade-bec1 Prikažite prilog
Vumi lepo uradjeno samo sam malo zbunjen, el tu svako moze da postavi svoju galeriju fotosa ili samo moderatori?
Rade moze svatko postaviti fotos ....
odgoovorite sa citatom
  #6  
Staro 01.01.2008, 21:01
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Rade rade, bice da su ti rimski novcici na ocima tako da ne vidis nista vise od njih . Ne samo moderatori, svi korisnici foruma to mogu raditi. Znaci napravis licni album (mozes i vise njih podijeljene po temama...recimo, 1.album se zove rimski novac a drugi album nazoves "Rimski novac koji jos nisam pronasao" i onda u njega ubacuje fotke .
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #7  
Staro 01.01.2008, 21:02
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Rade rade, bice da su ti rimski novcici na ocima tako da ne vidis nista vise od njih . Ne samo moderatori, svi korisnici foruma to mogu raditi. Znaci napravis licni album (mozes i vise njih podijeljene po temama...recimo, 1.album se zove rimski novac a drugi album nazoves "Rimski novac koji jos nisam pronasao" i onda u njega ubacuje fotke .
,,,,ha , ha , ovo zadnje ti je dobro ...
odgoovorite sa citatom
  #8  
Staro 01.01.2008, 21:03
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Pa mozda covjek zeli postaviti album svojih zelja ...tipa, ove novcice cu da pronadjem sledece godine
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #9  
Staro 01.01.2008, 21:08
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.896
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Svako od ucesnika neka otvori svoju licnu galeriju jer ce ova koju sam ja otvorio biti nakon par dana izbrisana a sa tim ei slike u njoj. Pogledajte u forumu "Obavijesti", kako se to radi.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #10  
Staro 01.01.2008, 21:18
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
hvala vumi stvarno su mi samo rimljani pred ocimaa i ovaj sneg koji pada od sinoc neprestaje.
odgoovorite sa citatom
Odgovor


Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.



brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!