Vumi's Antika  

Nazad   Vumi's Antika > DETEKTORI METALA > Vrste i namjena > Ostali
Portal Galerija Pričaonica Detektor šop Pomoć korisnička lista Kalendar Označite sve forume kao pročitane

Ostali Modeli ostalih priznatih svjetskih proizvođača detektora metala kao i modela iz "kućne radinosti"

Odgovor
 
Teme - opcije
  #71  
Staro 04.07.2012, 14:02
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od avgvst Prikažite prilog
Ne znam šta vi mislite ali se meni ne sviđa, skrnavština bilo kojeg našeg proizvoda... Sve je napravljeno apa trapa, kada bi uzeo da mlatim sa njim mislim da bi se raspao za nekoliko dana korošćenja.
nisam ih probao na terenu ali znam da ima domacih aparata koji su uradjeni bas kao i fabricki sto se izgleda tice.
odgoovorite sa citatom
  #72  
Staro 04.07.2012, 14:58
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
frustrirajuce je kad metal detektor kojem baterija stoji u kutiji za sapun,a sonda na drski od zogera klepi sester na 45 cm sto ne moze ni jedan 'nasminkani' detektor renomiranih proizvodjaca pa ni minelab e-trac ili fisher f75 koji slove za najdublje fabricke detektore
ali zato taj detektor iz domace radinosti ne moze sijaset drugih stvari:
preskocice novcic na kant,preskocice malog arpada,preskocice gvozdeno koplje itd
odgoovorite sa citatom
  #73  
Staro 04.07.2012, 15:07
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
Ruku na srce moj me Cale sa takvom sapunjarom ubije svaki put
Jedino na madjarcima smo ravnopravni , na kelte i na prvi vek vise ne idemo zajedno
odgoovorite sa citatom
  #74  
Staro 04.07.2012, 16:50
Cule68
Gost
 
prilozi: n/a
asa dupundzu na 35 sa malom sondom i sigurno jos 5-6 cm lufta izmedju sonde i zemlje...a arpada (madjara) na 14cm bez problema..postavio bih video da se svi i uvere u to sto pisem ali iz tehnicki razloga nemogu nije higijenski...DEUS... .
odgoovorite sa citatom
  #75  
Staro 04.07.2012, 17:35
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
imam prijatelja u americi koji prodaje metal detektore i koji cesto radi testove dubine svih detektora
ne tako davno sam ga pitao da uradi test i da mi kaze koji je najdublji....odovor je bio Minelab e-trac i Fisher f75
od nedavno ima u prodaji Bugarski Blistool LTC 48 za koji kaze da je trenutno najdublji od svih
evo za kratko sam vreme pronasao 2 na You Tube gde ljudi pokazuju koliko je nadmocan u odnosu na Deus i E-Track
http://www.youtube.com/watch?v=0HIrN...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=UTJTl...eature=related
odgoovorite sa citatom
  #76  
Staro 04.07.2012, 17:38
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od sekulitatea Prikažite prilog
ja jednostavno nezelim da se zaustavim i da idem u kola da bih napunio aparat .... kada se radi i sastavlja noc sa danom i kada ide nezelim da stajem i to je jedan od problema sa kojim nezelim da se zezam.... jednostavno kacim drugi akumulator i radim , oni koji me poznaju znaju da sam maratonac po tom pitanju a posto i radim u firmi, znao sam da sa terena idem na posao pa sa posla ravno na teren a kada se neradi u firmi onda se ne ide kuci vec pravo na njivu i u autu uvek se ima energije za 60 sati rada , menjam i radim...
Uau ko zna kolko ti nalaza imas kad radis toliko mnogo !!!
odgoovorite sa citatom
  #77  
Staro 04.07.2012, 21:49
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Sve u svemu najvaznija stvar kod svakog detektora bilo da je fabricki ili kucne radinosti je dobra njiva na kojoj niko nije radio.
odgoovorite sa citatom
  #78  
Staro 04.07.2012, 22:13
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Blisstol LTC 64X V3 je što se dubine tiče tata u zraku i jednolikom materijalu pri suhoparnom testiranju. Na prljavom, odnosno raznolikom terenu je sirotinja za DFX- 300, znači u realnim uvjetima. Da bi ovaj detektor postao stabilan, treba mu debelo smanjiti osjetljivost. Dobro znate što se tada događa s dubinom detekcije. Osim toga aparat je prilično složen za prosječnog korisnika. Onim silnim nepreciznim potenciometrima više nema mjesta na ozbiljnim aparatima, procesori i kontroleri neusporedivo kvalititetnije odrađuju zadanu im zadaću.
odgoovorite sa citatom
  #79  
Staro 06.07.2012, 14:34
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Pronadjoh na "Oranzinu" , remek djelo na prodaji...mozda se neko prepozna, hehe
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg detektor.jpg (228,4 KB, 59x prikazano)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
  #80  
Staro 06.07.2012, 14:43
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.175
Zahvaljivao se: 143
Dobio je 569 zahvalnice(a/u) za 241 priloga
Jel to uredjaj za pronalezenje nafte ili dijamanata?
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom
Odgovor

Teme - opcije

Forumske odredbe
Vama nije dozvoljeno, postavljanje novih tema.
Vama nije dozvoljeno odgovarati na priloge
Vama nije dozvoljeno uploadovati dokumenta
Vama nije dozvoljeno obrađivati vaše priloge

BB-kod je uključen.
Smileys su uključen.
[IMG] Kod je uključen.
HTML-kod je isključen.


Slične teme
TEMA Autor Forum odgovora zadnji prilog
Novo u forumu Vumi Testiranje detektora 0 19.09.2009 20:17
Aktiviranje korisnickoga racuna na forumu Vumi Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! 0 22.02.2007 23:17


brojač posjetilaca

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!